Duty of Heroes İndir – Kaydol

2014’ün en çok oynanan oyunlarından birisi olabilecek kadar kaliteli ve eğlenceli Duty of Heroes, özellikle Legend Online tarzı oyunları sevenler için kaçırılmayacak bir oyundur. Tamamen Türkçe olması ise ve tüm dünyadan oyuncularla aynı sunucuda oynama şansınız olması ise oyun dünyasında pek karşılaşmadığımız bir özellik.

Sponsor Reklam

Duty of Heroes’de savaşçı, okçu ve büyücü olmak üzere 3 farklı ana karakter sınıfı vardır. Bu sınıfların erkek ve dişi olarak ayrılan karekter çeşitleri de oyuna başlarken size sunulmaktadır. Oyun da ana kahramanınızı olabildiğince hızlı bir şekilde geliştirmeli ve aynı zamanda bina gelişimlerini de gerçekleştirmelisiniz.

Oyunun yapısal olarak kendisine has bir yapısı vardır. Toplamda 10 farklı kahraman elde edebiliyorsunuz. Burada ana kahraman sınıflarının yanında rahip karakteri de bulunmaktadır. Rahipler bir takımın olmazsa olmaz karakterleri diyebiliriz, çünkü iyileştirme yetenekleri ile kahramanlarınızın daha uzun süre hayatta kalmasını sağlarlar. Toplamda 10 farklı kahramanınız olsa da bunlardan sadece 5’ini kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Her kahraman sınıfının kendine has artı ve eksi özellikleri bulunmaktadır. Savaşçılar ön cephede savaşarak tank görevi görürler. Okçular yüksek fiziksel saldırıları ile düşmana ciddi zararlar verirler. Büyücüler ise sihirsel saldırı ve alan vuruşları ile düşmanlara zarar verirler. Her bir kahramanınızın kendi seviyesi bulunmaktadır. Kahramanların seviye atlaması ana karakterin seviyesini geçemez. Zaten her savaşta ana kahramanınız olacağı için böyle bir riskte bulunmamaktadır.

Duty of Heroes’ta günlük görevler, birlik etkinlikleri, birlik savaşları, dünya boss’u, tek kişilik görevler, seçkin aşama, ana görevler vb. birçok görev yer almaktadır. Her görev size ekipman, altın, maden, madalya, ruh vb. birçok ödül verebilmektedir. Kazanılan bu tür eşyaları kahramanlarınızı daha da güçlendirmek için kullanabilirsiniz.

Türm dünyadan oyuncularla kapışmak ve onlara taktiksel becerileriniz ve RPG’deki ustalığınızı kanıtlamak için bu oyun yeterlidir. Siz de Duty of Heroes oynamak için aşağıda bulunan Duty Of Heroes Kaydol butonuna tıklayabilir ve oyuna kayıt olabilirsiniz.

Duty of Heroes Kaydol

Tamamen Türkçe olan bu oyun 2014 yılının en çok oynanan oyunlarından birisi olacağınız düşünüyoruz. Ayrıca oyunu cep telefonundan oynamak için aşağıda bulunan Duty of Heroes İndir butonuna tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Duty of Heroes İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.