Knight Saga Kaydol – Oyna

Oasis Games firmasının en popüler oyunun Legend Online’dan sonra yine aynı firma başka bir oyunla karşımızda. Knight Saga, Legend Online oynayanlar için hiç yabancı gelmeyecek çünkü savaş yapısı ve karakter gelişimi birbirine benzer tutulmuş.

Sponsor Reklam

Knight Saga efsanevi bir senaryoya sahip yeni bir Türkçe MMORPG Tarayıcı oyundur, oyuncular Knight Saga’da kendilerini renkli bir sihirli dünyanın içinde bulurlar ve kahramanlarla sihirli bir hikayenin içinde mücadele ederler. Zengin ve renkli grafiklere sahip Knight Saga, orijinal içeriği ve kendine has savaş yöntemi ile sizlere müthiş bir oyun keyfi yaşatacak.

Knight Saga nasıl oynanır?: Karakter seçimiyle başladığımız oyunda 4 farklı karakterimiz bulunmakta. Bunlar Şövalye, Büyücü, Kılıççı ve Bilgin. Karakterlerin özellikleri ise;

Sponsor Reklam
  • ŞövalyeDefans özelliği yüksektir ve HP yeteneğine sahiptir. Zarar azaltan beceri özellikleri dahil çok kapsamlı beceri özelliklerine sahiptir. Saldırı ve savunmada iyidir.
  • KılıççıTek birimi saldırı yapar ve suikast özelliğine sahiptir. Yüksek saldırı yeteneği vardır ve hızlı saldırı yapar. Oluşturduğu zarar ile düşman grubunu anında yok eder.
  • Bilginİkincil saldırı için uygundur, birçok BUFF türü becerilere sahiptir. Tüm takımına Hp ve özellik sağlayarak, aynı anda düşman özelliğini düşürür.
  • BüyücüMuhteşem Sihirli Saldırı becerilerine sahiptir, grup saldırısında yeteneklidir.

 Karakterimizi seçtikten oyuna oyuna hızlı bir başlangıç yapıyoruz. Oyundaki görevleri ekranın sağ tarafından otomatik olarak tıklayarak alabiliyoruz. Görevlere tıkladığımızda bizi direk görevi yapacağımız yere götürüyor böylece kafanız karışmıyor. Oyun içinde ana görev ve yan görevler mevcut. Bu görevleri yaptıkça gümüş, deneyim ve yıldız ruhu kazanıyorsunuz. Gümüş oyun içerisinde bol kullanılacak para birimimiz ayrıca oyunda altında mevcut ancak altın çok zor kazanılıyor ve özel silahlar ve kıyafetler ya da bir ürünün geliştirmesini hemen bitirmede kullanılıyor. Oyunun başında size verilen altınınızı harcamamanızı öneririm. Kazandığınız deneyimler sayesinde hızlıca seviye atlayabiliyorsunuz. Yıldız ruhu ile de savaşlara sizin için savaşacak pet dediğimiz iri canavarlar elde etmenizi sağlıyor. Knight Saga’da galaksi geliştirme seçeneği mevcut galaksinizi geliştirdikçe karakterinize yeni özellikler katıp güçlendirebiliyorsunuz. Ayrıca belli seviyeden sonra oyunda binek sahibi olabiliyorsunuz böylece aldığınız bineklerle de karakterinizin Savaş Gücü’nü artırabilirsiniz.

Knight Saga yardım: Seviyeniz geliştikçe ve oyun içinde kazandığınız algılarla aktif ve pasif becerileri açabilirsiniz. Bu beceriler sırayla kullanıldığından zekice bir yerleştirme yaparsanız rakibinize karşı şansınız o kadar artar. Bunların dışında oyunda arena tarzı yer bulunmakta. Arenaya katılıp her rakibinizi yendiğinizde sıralamanız o kadar artacaktır. Oyunda yanımızda bizimle savaşabilecek kahramanlar almamız da mümkün. Bu kahramanlar oyunun kritik noktalarından biri diyebilirim. Çünkü karakterinize uygun kahraman seçerseniz çok daha etkili bir saldırı yapabilirsiniz. Ayrıca oyunda peri sistemi de mevcut bu perilerle de karakter güçlendirme yapabilirsiniz. Perilere çiçek verme gibi nazik hareketler size bolca gümüş olarak geri dönecektir.

Atölyeden bahsedecek olursak, oyundaki silahlarınızı ve ya kıyafetlerinizi geliştirmek için atölyede gümüş harcamanız gerekmekte. İteminizin seviyesi arttıkça yükseltme şansınız o kadar azalıyor ve harcamanız gerek gümüş miktarı da o kadar artıyor bunu da unutmayın.

Neredeyse her MMORPG  oyunda olduğu gibi bu oyunda da birlik sistemi mevcut birliğe katılarak kendinizi ve birliğinizi güçlendirebilirsiniz. Belli zamanlarda yapılacak birlik savaşlarına katılarak kazandığınız zaferle iyi ödüller almanız da mümkün.Bu MMORPG oyununu Ücretsiz oynamak için sizde hemen aşağıda bulunan Knight Saga Kaydol – Oyna  butonuna basarak oyuna katılabilirsiniz.

Knight Saga Kaydol – Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.