Legend of Titans Kaydol – Oyna

Titans Efsanesinde kahramanlar arasında yer almak istiyorsanız heyecan ve aksiyon dolu Legend of Titans oyununu mutlaka denemelisiniz. Facebook hesabınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Legend of Titans oyununda ulu kahramanların yönettiği bir klanda yer alıp veya kendi klanını oluşturup savaşacağınız bir oyundur. Siz de hemen Legend of Titans oyununu oynamak istiyorsanız yazımızın sonundaki Legend of Titans Kaydol – Oyna butonuna tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Legend of Titans Nasıl Oynanır? Facebook hesabınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunda,  çeşitli kahramanlar arasında seçim yapıp oyuna başlıyorsunuz. Seçtiğiniz kahramanlarla, kurulmuş olan bir klan ya da sizin kuracağınız bir klanda savaşacaksınız. Sizlere zindan gibi farklı yerlerde görevler verilecek ve siz de bu görevleri yerine getirdikçe ilerleyecek deneyim puanları kazanacaksınız. Farklı sayıda klan birikimi olanlara yani farklı levellardaki oyuncuların katılabildiği çeşitli etkinliklere katılabileceksiniz. Böylece bu aksiyon macera kendi seviyenizdeki oyuncularla savaşarak daha zevkli hale gelecektir.

Legend of Titans Yardım? Şimdi de sizlere oyun hakkında bazı bilgiler ve ipuçları verelim. Akademiler bölümünde üç farklı akademi bulunuyor. Savaşçı Akademi Geliştirme, Büyücü Akademi Geliştirme, Suikastçi Akademi Geliştirme. Burada savaşçılar; yakın mesafede etkilidirler. Yüksek FATK, HP ve PDEF özelliklerine sahiptirler. Akademide kahramanlarınızı geliştirmek istiyorsanız burada kahramanlarınızın bu özelliklerini geliştirebilirsiniz. Büyücüler; alan etkisi yaratırlar. Yüksek seviye BATK ve BDEF özelliklerine sahiptirler. Akademide BATK ve BDEF özelliklerini geliştirebilirsiniz. Son olarak suikastçiler ise; seri bir şekilde saldırmalarıyla ün yapmışlardır. KRIT özellikleri yüksek olup dengeli bir sınıftır. Akademi alanına girerek ve Buffları aktif ederek kahramanınızın ekstra güç kazanmasını sağlayabilirsiniz. Bunlar sizlere ayrı bir güç verecektir.

Sponsor Reklam

Şimdi de yukarıda bahsettiğimiz ve oyun için önemli olan özellikleri kısaca açıklayalım;

-Lord FATK: Fiziksel saldırı olup, kahramanınızdaki fiziksel saldırıyı arttırır.

-Lord FDEF: Fiziksel savunma olup, kahramanınızın mücadele anında dayanıklılığını arttırır.

-Lord BATK: Büyüyle yapılan saldırı olup, büyü saldırısını arttırır.

-Lord BDEF: Büyü savunması olup, kahramanınızın saldırılarda dayanıklılığını arttırır.

-Lord HP: Ana kahramanın maksimum HP yani can değerini arttırır.

-Kahraman FATK: Fiziksel saldırı olup, kahramanınızın saldırı gücünü arttırır.

-Kahraman FDEF: Fiziksel savunma olup, kahramanınızın fiziksel saldırılardaki savunması artar.

-Kahraman BATK: Büyü saldırısı olup, kahramanınızın saldırıları artar.

-Kahraman BDEF: Büyü savunması olup, kahramanınızın büyüye karşı savunması artar.

-Kahraman HP: Kahramanınızın HP yani can değeri artar.

Yine oyun için önemli bir kısmı oluşturan gümüş kazanımını nasıl yapacağınız sorusuna cevabına gelince; Para ağacından her sallamanızda 2000 gümüş kazanabilirsiniz. Solo Arenadaki mücadelelerde yendiğinizde, yapacağınız görevlerden, Belediye binasında bulunan icra toplamadan, kervandan, iblis avından, zindanlarda bulunan sandık ve mezarlardan gümüş kazanabilirsiniz.

Oyunda 22. level’da isterseniz klan kurabilir, isterseniz bir klana dahil olabilirsiniz. Eğer girdiğiniz bir klandan çıkmak istiyorsanız 24 saat oyuna girememe cezası alıyorsunuz. Ayrıca oyunda binek almak isterseniz Binek’i 25. level’a geldiğinizde alabilirsiniz. Aldığınız bu binekler kahramanınıza ek güç ve hareket hızı sağlar. Oyunda değerli olan S değeri almak için de iki şart koşulmuş. Birincisi hiçbir kahramanınızın ölmemesi gerekiyor. İkincisi ise zindandaki bütün hedeflerin yok edilmesi gerekiyor. Legend of Titans’da kutsal taş almak istiyorsanız, bunun da çeşitli yerleri bulunuyor. Bu yerler; zindanların içerisinde bulunan mezar ve canavar inleri, kervanı bitirdiğinizde (refakatçi) ve ejderha egemenliğini oluşturduğunuzda (26. levelda açılır) çok değerli olan Kutsal Taşları kazanabilirsiniz.

Legend of Titans Kaydol? Legend of Titans oyununa kayıt olmak oldukça basit. Oyunu oynamak için olması gereken tek nokta Facebook hesabınızın olmasıdır. Şu an için sadece Facebook üzerinden oynanabilen Legend of Titans sizleri çok eğlenceli ve heyecan dolu bir dünyaya götürecektir. Siz de Legend of Titans oyununu hemen oynamak istiyorsanız, Facebook hesabınız üzerinden aşağıdaki Legend of Titans Kaydol – Oyna butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Legend of Titans KAYDOL-OYNA

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.