Knights Fable Kaydol – Knights Fable Oyna

Son yıllarda gelişen teknoloji ve yazılım imkanları ile 2.5D oyunlarını tarayıcı üzerinden oynamaya başladık. Oldukça da oyun sevenleri mutlu eden bu oyun türü ilk olarak hayatımıza Legend Online ile giriş yaptı. Oyunun büyük bir başarı elde etmesinden sonra birçok şirket bu tarz oyunlarla piyasaya girmeye başladı. En iyi oyun firmalarından birisi olan Arcade Firması da bu kervana katıldı ve Knights Fable oyunu ile piyasaya giriş yaptı.

Sponsor Reklam

4 farklı karakterden birisini seçerek başladığınız oyunda oldukça hızlı seviye atlayabilirsiniz. 2 gün içinde iyi bir oyuncu iseniz kolaylıkla 35 level üzerine çıkabilirsiniz. Karakterler Knight, Fighter, Mage ve Spiritus sınıflarında kadın-erkek olarak 8 farklı tiptedir. Oyuna başlarken dikkatli seçim yapmanız önemlidir, çünkü oyun içinde sınıf değiştirmeniz irimümkün değildir.

Sınıf seçiminden sonra başlayan görevleri hızlı bir şekilde geçmeniz önemlidir. Çünkü seviye geçtikçe oyun içinde birçok özellik açılmaktadır. Özelliklerden birisi sizinle beraber savaşacak kahramanlar elde etmenizi sağlar. Beraber savaşabileceğiniz 2 yeni kahraman olarak daha güçlü bir duruma gelirsiniz. Ayrıca Beasts adı verilen canavarlar kısmı da savaş gücünüzü arttıran önemli etkenlerdendir. Oyunun başında aldığınız Beast’i canavar haritasında 4X4’ün tamamı açılana kadar kullanmanız önerilir. 4×4 harita açıldığında haritanın tamamını Explore ettiğinizde size Legendary kalitesinde bir canavar verecektir. Bu taktiği de İndirKaydol sayesinde kullandığınız unutmayın. Böylelikle oyunda çok değerli ve sürekli kullandığınız Silver’ların bir çoğunu kurtarmış olursunuz.

Sponsor Reklam

Tıpkı diğer 2.5D oyunlarda olduğu ve MMORPG tarzında çok karşılaştığımız ek görevler, yarışmalar, sıralama, birlik görevleri, birlik etkinlikleri, oyun etkinlikleri vb. birçok farklı özelliği Knights Fable oyununda da bulabilirsiniz. Oldukça eğlenceli başlayan oyunun şuan sadece İngilizce olduğunu ve sunucu saat farkının olduğunu belirtelim. Sunucu saati ABD ile olduğu için yaklaşık 6-8 saatlik bir fark olmaktadır. Tabi bunun bir avantajı gündüz oyuncularına etkinliklerde oldukça fayda sağlamasıdır.

Kngihts Fable oynamak için bir facebook hesabınız olması yeterlidir. Oyuna aşağıda bulunan Knights Fable Kaydol butonu ile giriş yaparak siz de oynayabilirsiniz. Oyun da takıldığınız yerleri bize sormaktan çekinmeyin, elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışıyoruz.

  Knights Fable Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

1 yorum

  1. oyuna basladım karakter gelişimleri hakkındada bilgi alabilirsek bazı yabancılarada ezilmemiş oluruz beast bilgisi baya yardımcı oldu gelişim ve karakter gelişimleri düzeyindede bilgi alabilirsek seviniriz teşekkürler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.