Bil ve Fethet İndir Oyna

Bil ve Fethet oyunu; bilgi yarışmasıyla stratejiyi biraraya getiren sosyal bir oyundur. Facebook üzerinden milyonlarca kişinin beğenerek oynadığı oyunda; harita üzerinde fethetmek istediğiniz ülkeyi daha barışçıl yollarla ele geçiyorsunuz. Size sorulan soruları bildikçe yeni yerler alabiliyorsunuz.  Facebook hesabınız üzerinden oynayabildiğiniz Bil ve Fethet oyunu aynı zamanda Android tabanlı akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarda oynayabilirsiniz. Ücretsiz ve Türkçe olarak sunulan Bil ve Fethet oyununu Facebook üzerinden ya da Android tabanlı akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarınız üzerinden oynamak için, yazımızın sonundaki Bil ve Fethet (Android) İndir ya da Bil ve Fethet (Facebook üzerinden) Oyna butonlarına tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Günümüzde bilgi yarışmalarının bir çok uygulaması bulunmaktadır. İşte Bil ve Fethet oyunu bilgi yarışmasıyla, strateji üzerine kurulu ülke fethetmeyi birleştirerek oyunu daha zevkli ve eğlenceli hale getirmiş. Her geçen gün artan orijinal fikirli oyunlar arasında ön plana çıkan Bil ve Fethet sermedaydoğan tarafından geliştirilmiş. Sürekli güncelleme yapılmasıyla başarılı olan uygulama bu başarısını gün geçtikçe devam ettireceğe benziyor.

Oyunun genel mantığı ülkelere akınlar düzenliyorsunuz. Düzenlediğiniz bu akınlar da başarılı olmak istiyorsanız size sorulan soruları doğru ve hızlı bir şekilde bilmeniz gerekmektedir. Bil ve Fethet oyununda genellikle genel kültür ve tarih sorularıyla karşılaşacaksınız. Burada sorulan sorular sürekli güncellenen sorulardan oluşmaktadır. Güncellemelerde eklenen yeni soruların dışında yeni oynanış şekilleri de ekleniyor. Böylece güncelliğini koruyan yakın tarihimizle ilgili sorularla da karşılaşabiliyorsunuz.

Sponsor Reklam

Ücretsiz ve Türkçe olarak sunulmuş olan Bil ve Fethet oyununda sorulara verdiğiniz cevapların süresi de önemlidir. Sorulara verdiğiniz süreye ve doğru cevap sayısına göre puan elde ediyorsunuz. Elde ettiğiniz puanları, ülke fethetmek için istenilen puana ulaşırsanız fethedebiliyorsunuz. Seviye olarak da daha kıymetli topraklar elde etmek istiyorsanız soruların zorluk derecesi giderek artıyor.

Facebook ve Android tabanlı (Anroid 2.1 ve üzeri) akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarınızla oynayabileceğiniz Bil ve Fethet oyununu ücretsiz indirip oynamak için, aşağıdaki Bil ve Fethet (Android) İndir ya da Bil ve Fethet (Facebook üzerinden) Oyna butonlarına tıklamanız yeterlidir.

Bil ve Fethet (Facebook üzerinden) OYNA

Bil ve Fethet (Android) İNDİR

Bil ve Fethet soru ve cevapları için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

4 Yorumlar

  1. Bil ve fethet

  2. Bil ve Fethet oyunu oynamak istiyorum

    • Şemsettin – Bil ve Fethet’i istersen bilgisayardan oynayabilir – istersen akıllı telefon yada tablete indirerek oynayabilirsin. Takıldığın yer olursa sormaktan çekinme.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.