KPSS 2014-2 Tercih Kılavuzları Excell

İndirkaydol sitesi olarak sizlere kolaylıklar sunmaya devam ediyoruz. 17.11.2014 tarihinde KPSS 2014 ikinci tercih kılavuzları yayınlandı. Biz de sizlerin daha kolay tercih yapabilmesi için kılavuzları Excell formatına dönüştürdük ve indirme bağlantılarını verdik.

Sponsor Reklam

KPSS 2014 tercih kılavuzları adayları hiçte tatmin edecek bir şekilde yayınlanmadı. Yine oldukça az alım yapılmakta ve işsiz insanları hayal kırıklığına uğratmaya devam etmektedir. Sınav stresinden sonra şimdi de tercih stresi başladı. Bizim hazırladığımız bu Excell tabloları ve orjinal PDF halleri umarız işinize yarar.

Excell dokümanlarını indirmek için hangi tercih listesini indirmek istiyorsanız ona ait bağlantıya tıklayın. Açılan sayfada aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi ilk önce Dosya – Farklı İndir – Microsoft Excell (xlsx) şeklinde ilerleyerek, dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sponsor Reklam
KPSS 2014-2 Tercih Kılavuzu Excell İndir
KPSS 2014-2 Tercih Kılavuzu Excell İndir

KPSS 2014/2 Ortaöğretim Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonların yer aldığı Excell dokümanına aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilir ve bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

KPSS 2014/2 Orta Öğretim Mezunları Tercih Kılavuzu Excell İndir

KPSS 2014/2 Ön Lisans Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonların yer aldığı Excell dokümanına aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

KPSS 2014/2 Ön Lisans Mezunları Tercih Listesi Excell İndir

KPSS 2014/2 Lisans Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonların yer aldığı Excell dokümanına aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilir ve bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

KPSS 2014/2 Lisans Mezunları Tercih Kılavuzu Excell İndir

PDF uzantılı orjinal dokümanları indirmek istiyorsanız aşağıda indirmek istediğiniz PDF dokümanın butonuna tıklayın ve açılan sayfada aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi indirme işlemini gerçekleştirin. Resimde gözüktüğü gibi yazının altına yada sağına doğru geldiğinizde çıkan işaretler “Disket” şeklinde olan 2. işarete tıklayarak PDF olarak KPSS 2014/2 Tercih Listelerini indirebilirsiniz.

KPSS 2014-2 Tercih Kılavuzları PDF İndir
KPSS 2014-2 Tercih Kılavuzları PDF İndir

 

KPSS 2014-2 Ortaöğretim Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonların yer aldığı orjinal PDF dokümanına aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilir ve bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

KPSS 2014/2 Orta Öğretim Mezunları Tercih Kılavuzu PDF İndir

KPSS 2014-2 Ön Lisans Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonların yer aldığı orjinal PDF dokümanına aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

KPSS 2014/2 Ön Lisans Mezunları Tercih Listesi PDF İndir

KPSS 2014-2 Lisans Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonların yer aldığı orjinal PDF dokümanına aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilir ve bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

KPSS 2014/2 Lisans Mezunları Tercih Kılavuzu PDF İndir

Excell yada PDF olarak indirme bağlantılarında yada işlemlerinde bir sorun yaşarsanız aşağıda bulunan yorum ekle yada yorum gönder kısımları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Herkese tercihlerinde bol şans ve şimdiden hayırlı olsun.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.