Kunundrum İndir – Kunundrum Oyna

Bulmaca ve zekâ oyunları sevenler için vazgeçilmez bir oyun. Oyun ilk başlayanlar için 4 ayrı seviye ile başlıyor. Her seviyenin 150 oyunu var. Yani toplam 600 adet oyununuz mevcut, tabi bitirebilirseniz. Çünkü seviye ilerledikçe oyuna iyice konsantre olmak, düşünmek ve sabretmek gerekiyor. Zorlaşan seviyeleri gördükçe Kunundrum’un zevkine daha fazla varmak mümkün.

Sponsor Reklam

Amaç; önceleri 1 adet olan daha sonraki seviyelerde sayısı artan ışık toplarını aynı renkteki ışıklı deliklere sokmak ve bu işi yaparken en az hamlede oyunu tamamlamak. Tabii ki bu o kadar kolay değil! Toplar yukarı, aşağı, sağa ve sola hareket ediyor olmalarına rağmen, topların hareketlerini sadece önlerine bir engel geldiğinde durdurabiliyorsunuz.

İşinizi zorlaştıran diğer unsurlar ise; her seviyede katlanarak artan zorluklar arasında mecburi yönler, mecburi tüneller, kilitli kapılar ve kilitli tüneller gibi birçok engelin olması. Bu kadar zorluğa rağmen üstünde 10, 20 gibi rakamlar yazan beşgenlerin üzerinden geçtiğinizde hamle sayınızın yazan rakam kadar düşmesi moral verici bir unsur. Bu beşgenler sayesinde oyunu eksi hamlelerde bitirmeniz ise her oyun sonunda alacağınız yıldızın artması anlamına geliyor.

Sponsor Reklam

Oyunlardan birine takıldınız ve geçemiyor musunuz? Sorun değil! Bir sonraki oyuna geçebilirsiniz. Çünkü kilitli değil. Bu da oyuna şevkiniz kırılmadan devam etmenizi sağlayan unsurlardan biri. 600 oyunu bileğinizin hakkıyla geçerseniz oyunun diğer 2 bölümüne geçmeye hak kazanıyor 300 farklı oyun daha oynayabiliyorsunuz.

Kunundrum oynamaya başlamak için aşağıda bulunan Kunundrum İndir butonlarını kullanarak oyunu cep telefonu ve tabletten oynayabilirsiniz. Andorid telefon ve tabletler ile iOS kullanan iPhone ve iPad’ler için indirme bağlantıları aşağıdadır. Zeka oyunu tutkunları haydi Kunundrum Oyna!

Kunundrum iOS İndir   Kunundrum Android İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.