Legend Online: Dragons İndir – Kaydol

Legend Online: Dragons oyunu kapanmıştır.

Kuşkusuz son yılların en popüler, en zevkli, en heyecanlı oyunlarından birisi Legend Online’dır. Şimdi cep telefonu ve tabletler için çıkan sürümü ile her yerde oynama imkanınız bulunmaktadır. Bilgisayar versiyonundan farklılıklar gösteren Legend Online Cep çok daha hızlı, çok daha zor ve çok daha çekişmeli olacak gibi gözüküyor.

Sponsor Reklam

Bilgisayar versiyonunda ki birçok gereksizlikten kurtulmuş olan oyun daha dinamik bir hale gelmiş. Portal Gate adı verilen ışınlanma yeri ile tek kişilik harita, grup haritası ve zindan tek bir yerde toplanmış. Burada aynı zamanda zindan marketi ve madalya marketi bulunmaktadır. Ana yerleşkede ise bilgisayar versiyonunda da bulunan binalar bulunmaktadır. Ana bina, ev, altın madeni, kışla, büyü kulesi vb. binalar bulunmaktadır. Burada farklı olabilecek tek bina Smith (demirci) olabilir. Fakat içeri girdiğinizde ilk oyunda da bulunan özelliklere rastlarsınız.

Oyunda demirci kısmından biraz söz etmekte fayda var. Silah ve kıyafetlerinizi geliştirebileceğiniz bu bölümde, ayrıca gemleri ekleyebilir, gemleri değiştirebilirsiniz. Mor silah yapma kısmıda yine buradadır, ayrıca günlük ücretsiz olarak 5 defa kıyafet özelliklerini yenileme şansınızda vardır. Kısaca bilgisayar versiyonu ile arasında çok büyük farklılıklar bulunmamaktadır.

Sponsor Reklam

Legend Online Cep sürümü kesinlikle daha hızlı diyebiliriz. Tek kişilik haritalar ve grup haritaları daha kısa sürelidir. Ayrıca yürüme gibi bir durum söz konusu olmadığı için daha çabuk geçilmektedir. Fakat özellikle grup haritaları zordur. Bu nedenle sağlam oyuncularla, karma sınıflarla ve iyi bir dizilişle grup haritaları bitirilmelidir.

Milyonlarca hayranı olan bu oyunu cepten oynamak için yapmanız gereken aşağıda bulunan Legend Online Dragons İndir butonuna tıklamak ve indirmektir. Legend Online Dragons’a kayıt olmak için ise yapmanız gereken oyun indikten sonra sunucu seçmektir. Başka hiçbir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Bu güzel oyunu cepten ve tabletten oynama imkanını sakın kaçırmayın.

Legend Online: Dragons İndir

Oyun Google Play’den kaldırıldığı için indirme bağlantısı değiştirilmiştir. Google Play’den neden kaldırıldığına dair herhangi bir açıklama bulunmaktadır. Bu nedenle “apk” dosyası olarak yukarıdaki bağlantı adresi değiştirilmiştir.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

3 Yorumlar

  1. Karamuratbenim

    Bilgisayardan oynanandan daha iyi. Türk klanları var. Server 29a gelin.

  2. Yoomk inmiyo

    • Google Play’den kaldırıldığı için dosyayı indirememişsiniz. Bağlantı adresi “apk” dosyası olarak değiştirildi. Legend Online Dragons apk indirmek için, dosyası yukarıda ki bağlantıda sizlere sunulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.