Light Alloy İndir

Light Alloy programı en popüler medya dosyalarını, sisteminizin kaynaklarını az kullanarak çalıştırabilen bir medya oynatıcısıdır. Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüzle hazırlanmış olan Light Alloy ücretsiz olarak sunulmaktadır. Daha birçok özelliğini yazımızın devamında bulabileceğiniz Light Alloy programını ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız yazımızın sonundaki Light Alloy İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Light Alloy Nasıl Kullanılır? Light Alloy programı kullanımı kolay ve neredeyse bütün video formatlarını destekleyen ücretsiz bir medya oynatıcısıdır. Programın özellikleri içerisinde en dikkat çeken özelliği, sisteminizi fazla yormadan ve kaynaklarınızı yoğun harcamadan çalışmasıdır. Light Alloy hızlı ve ve kolay bir kullanım için optimize edilmiş bir ara birimle karşınıza çıkacaktır. Light Alloy’un özelliklerine bakacak olursak; program ile ekran görüntüsü alabilir, görüntülere zoom yapabilirsiniz. Ayrıca görüntü üzerinde kontrast, keskinlik, parlaklık ayarlamaları yapabilirsiniz. Videolarınızı oynatırken yavaş ve hızlı kademelerde birçok hızla videonuzu oynatabilirsiniz. Tüm bu videolarınızı oynatmak için ayrıca codec yüklemeniz de gerekmez. İçine gömülü olan codeclerle videolarınızı sorunsuz çalıştırabilir. Yani ihtiyacınız olan codeci otomatik tespit edip, videonuzun sorunsuz çalıştırılmasına yardımcı olur.  Program ile DVD/Bluray videolarınızı da çalıştırabilirsiniz.

Light Alloy Ücretsiz Medya Oynatıcı Yardım
Light Alloy Ücretsiz Medya Oynatıcı Yardım

Light Alloy Yardım? Light Alloy ile MP3, DivX, Avi, MKV, OGM, MP4 gibi en popüler olan medya uzantılarına sahip videoları çalıştırabilirsiniz. Ayrıca indirmiş olduğunuz Avi uzantılı bozuk veya kısmen indirilmiş olan videoları da kısımları ayırıp, videonun sağlam olan kısımlarını oynatabilirsiniz. Özelleştirebileceğiniz fare veya klavye komutları ile programı daha rahat kullanma imkanına kavuşabilirsiniz. Yer imi destekli çalma listesinden oynatmak istediğiniz videoları görebilmenin yanında .SRT, .SSA, .SUB gibi altyazı biçimlerini destekleyen altyazıları videonuzda görebilirsiniz. Bu özelliklerin yanında program ile sizlere birçok kolaylık sunulmuş. Örneğin oynatmak istediğiniz videonun üzerine tıklayıp, sürükleyip programın üzerine bıraktığınızda yani Sürükle – Bırak desteği ile videolarınızı hemen izleyebilirsiniz. IPTV ve internet radyosu gibi farklı internet üzerinden çalışabilen programları da Light Alloy üzerinden izleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Light Alloy İndir? Light Alloy programını ücretsiz indirip kullanmanız için ilk olarak hemen aşağıda bulunan Light Alloy İndir butonuna tıklıyoruz. Butona tıkladığınızda otomatik olarak Light Alloy programının kurulum dosyası olan exe uzantılı dosyayı indirmiş oluyorsunuz. İndirdiğiniz bu dosyayı çift tıklayarak çalıştırdığınızda ve karşınıza gelen soruları cevaplayıp İleri tuşlarına bastığınızda artık Light Alloy programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Neredeyse tüm medya uzantılarını destekleyen, sisteminizi yormadan çalışabilen ve kullanışlı bir arayüzle tasarlanmış olan Light Alloy programını siz de ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız hemen aşağıdaki Light Alloy İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Light Alloy İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.