Mandala Boyama İndir – Oyna

Anne ve babaların en büyük dertleri çocuklarının ellerinden tabletlerinin düşmemesi oldu. Peki kendileri akıllı telefonları ellerinden düşürüyorlar mı? İşte bu yazıda çocuğunuzla beraber nasıl eğleneceğiniz, hem teknolojiyi kullanıp hem de imkanınız varsa el becerilerini geliştirebileceğiniz mükemmel bir uygulama tanıtacağız.

Sponsor Reklam

Mandala Boyama Nedir? “Mandala” ismi mandaldan gelmiyor bunu belirtelim. Oyun içinde karşınıza çıkan şekillere verilen isim “Mandala” olduğu için oyun bu isimle yayınlanmıştır. Oyunun içinde 100 farklı boyama deseni yani “Mandala” sizler için hazırdır. Mandalaları istediğiniz renklerle doldurarak yaratıcılığınızı konuşturun.

Renklerinin uyumu öğrenmek için, yaratıcılığı arttırmak için oldukça iyi bir uygulamadır. Eğer imkanınız var ise çocuğunuzun yaptığı resimlerin ekran görüntüsünü alabilir. Daha sonra renkli bir çıktı alarak onun bir şeyleri başarma, üretme duygusuna katkıda bulabilirsiniz. Yada bir başka seçenek ilk önce resimlerin doldurulmamış siyah beyaz çıktılarını alabilir, uygulamada yaptığınız renklendirmeyi kağıda geçirmeyi deneyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Hangi şekilde olursa olsun çocuğunuzla beraber keyifli zaman geçirebileceğiniz bir uygulamadır. Üstelik alacağınız çıktıları boyarken çocuğunuzun küçük kas gelişimi (0-6 yaş) için de faydalı olacaktır. Eğitimciler, öğretmenler için de faydalanabilecek bir uygulamadır. Tabi ki eğitimcinin gözetiminde öğrenciler için de eğlenceli etkinlikler yapılabilir.

Bu eğlenceli uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilebilir. Aşağıda bulunan Mandala Boyama İndir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Hemen Mandala Oynamak için yapmanız gereken tek şey yüklemeyi yapmak.

Mandala Boyama İndir – Android Mandala Boyama İndir – iOS

Uygulama ile ilgili takıldığınız bir konu yada sorunuz olursa aşağıda yer alan yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.