Sponsor Reklam
Anasayfa / Basit Programlar / MEmu Android Uygulama Çalıştırıcı İndir

MEmu Android Uygulama Çalıştırıcı İndir

Android oyun ve uygulamaları bilgisayarda oynamak, çalıştırmak için birçok farklı program yer almaktadır. Bunlardan 3 tanesini Bluestacks, Nox ve Arc Welder için daha önceden sizlere yardımcı olacak yazılar hazırlamıştık. Bu yazımızda ise en hızlı ve en iyi android uygulama çalıştırıcılarından birisi olan MEmu’yu size anlatacağız. İndirme bağlantısı ve nasıl kurulacağı dahil tüm bilgiler aşağıda anlatılmaktadır. Eğer konuyla ilgili sorununuz yada sıkıntınız olursa yazının altında yer alan yorum ekle kısmından bize iletebilirsiniz, size en kısa sürede yardımcı olunacaktır.

Sponsor Reklam

MEmu Android Uygulama Çalıştırıcı nasıl indirilir? Program 265 MB boyutundadır ve aşağıda bulunan MEmu İndir butonundan indirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olduğunu fakat İngilizce olduğunu belirtelim. İngilizce ile ilgili sıkıntınız varsa bile burada size nasıl kuracağınızı ve nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz. Programı indirirken biraz beklemeniz gerekebilir, indirme hızı biraz yavaştır.

MEmu İndir

MEmu nasıl kurulur? Yukarıdaki butondan programı indirdikten sonra iki kez tıklayarak programı çalıştırın. Aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü gelecektir. Burada “dil” seçeneğinden Turkish’i seçin ve daha sonra eğer kurulum yerini değiştirmek isterseniz “Browse” diyerek değiştirin. Değiştirmek istemiyorsanız “Install” butonuna tıklayın.

Sponsor Reklam
MEmu Nasıl Kurulur

Program kurulurken aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü gelecektir. Kurulum çok uzun sürmeyecek, hemen gerçekleşecekdir.

MEmu Kurulum

Kurulum bittiğinde ve programı açtığınızda ise size öneriler sunan ve kullanımı atan mesajlar gelecektir. Yukarıda sağ üst köşede bulunan çarpı işaretine tıklayarak kapatabilirsiniz. Ve artık MEMU kullanıma hazırdır.

MEmu Nasıl Kullanılır

MEmu nasıl kullanılır? Program kurulum bittiğinde ve giriş ekranı açıldığında yukarıdaki ekran gelecektir. Google Play’den oyun indirmek ve oynamak için bir Gmail e-postası gerekmektedir. Bunun için Gmail Kaydol yazımızdan faydalanarak yeni bir hesap açabilirsiniz. Daha sonra Play Store’dan istediğin uygulama ve oyunu indirip çalıştırabilirsiniz.

MEmu nasıl kullanılır ayrıntılı olarak sesli videomuzla da anlatıyoruz.

MEmu nasıl indirilir ve kurulur videolu anlatım.

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Media Player Classic İndir

Özellikle film sevenler için tamamen ücretsiz olarak yıllardır yayın yapan Media Player Classic – Home …

1 yorum

  1. ABİ SİYAH EKRAN ÇIKIYO

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.