MEmu Fotoğraf Yükleme

Sevilen Android çalıştırıcı uygulamalarından birisi olan MEmu ile ilgili yardım yazılarımıza devam ediyoruz. Daha önceden size indirme ve kurulum ile ilgili yardım yazısı hazırlamış, nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı anlatan videolu anlatımlar yapmıştık. Bu yazıda ise size MEmu da fotoğraf yükleme nasıl yapılır bunu aktaracağız.

Sponsor Reklam

MEmu fotoğraf yükleme nasıl yapılır? Program içinde Whatsapp, Facebook vb. uygulamaları kullanırken fotoğraf paylaşma ve yükleme ihtiyacınız olabilir. Bunu MEmu da yapmak için ilk önce ayarları kontrol etmeniz gerekiyor. Bunun için program açıldığında ekranın sağında yer alan çark işaretine tıklayın. Aşağıdaki resimde kırmızı renkle gösterilmiştir.

Açılan ayarlar penceresi Genel sekmesinde gelecektir. Burada yukarıda “Paylaş” sekmesine tıklayın. Ve kırmızı çizgi gösterilmiş yerlerdeki adresleri inceleyin. Burada ilk kırmızı çizgi “Video” için paylaşım klasörünü belirleyebileceğiniz yerdir. İsterseniz “Değiştir” yazısına tıklayarak paylaşım klasörünü değiştirebilirsiniz. Yada direk burada klasörlerin adresini öğrenerek gidip o klasörlere eklemek istediğiniz resim ve videoları kopyalayabilirsiniz. Burada programı kurduğunuzda oluşturulan klasörler gözükür. Bu klasörlerin adresi Resimler için C:\Users\*kullanıcıadınız*\Pictures\MEmu Resim ‘dir. Videolar için ise C:\Users\*kullanıcıadınız*\Videos\MEmu Video klasörüdür.

Sponsor Reklam

MEmu programı Türkçe dil desteği ile kullanımı oldukça kolaydır fakat takıldığınız yada sorun yaşadığınız yer olabilir. Bu durumda sizlere indirkaydol ekibi olarak her zaman yardımcı olacağımızı unutmayın. Aşağıda yer alan yorum ekle kısmından bize soru ve sorunlarınızı her zaman iletebilirsiniz, sizlere en kısa sürede yardımcı oluruz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Nox Yakınlaştırma, Uzaklaştırma ve Döndürme

Sevilen android çalıştırıcı Nox ile ilgili yardım yazılarımız ve videolarımız sizler için devam ediyor. Bu …

1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.