Metal Reaper İndir – Kaydol

Farklı tarz savaş oyunlarını sevenler için işte size inanılmaz zevkli ve heyecanlı bir oyun Metal Reaper. Üçüncü gözden ateş ederek, sürekli aksiyon içinde yer aldığınız oyun, dünyada en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır.

Sponsor Reklam

Metal Reaper Nasıl Oynanır? Çoklu oyunculu online üçüncü gözden ateş etme oyunudur. 4 farklı sınıftan birisini seçerek onlarca farklı silahı kullanma imkanı sunmaktadır. 2040’lı yıllarda geçen bu oyunun hikayesi de sizi oldukça etkileyecektir. Bir kaza sonucu ortaya çıkan nükleer savaş sonrası dünya neredeyse yok olmak üzeredir. Metal Reaper ordusu herkese korku salarken Luce’un gönüllü ordusu kurulmuştur. İşte sizde bu orduda yer alarak oyunda kötülükle mücadele edebilirsiniz. Yeni başlayanlar için Frederic Browning karakteri verilir, bu karakterle oyunu öğrenirsiniz. Daha sonra aşağıda yer alan 4 farklı karakterden birisini seçebilirsiniz.

  • Predator – Paul Waterman: Güçlü silahlarda uzmanlaşan Paul çok iyi bir nişancıdır.
  • Panzer – Wei Gun Chu: Güçlü zırhı ile savaş alanına giren savaşçı, kurşun geçirmez ve kolay kolay ölmez.
  • Sniper – So Hui Kang: Güzel So-Hui uzun namlulu silahların ustasıdır.
  • Supporter – Marina Lascova: Pompalı tüfeği elinde herkesin yardımına koşan Marina, her ekibin vazgeçilmezidir.

Her silah için ondan fazla seçenek sunan oyun bu konuda en gelişmiş oyunlardan birisidir. Handgun (tabanca), Rifle (makinalı), Rocket Launcher (roket atar), Shot Gun (pompalı tüfek), Sniper (keskin nişancı tüfeği), Gun Chain Saw (elektirikli testere), Heavy Machine Gun (ağır makinalı tüfek), Flame thrower (lav silahı) adında 8 farklı silah tipi vardır. Bu silahları kullanmaktan büyük zevk alacaksınız.

Sponsor Reklam

Metal Reaper kayıt olmak için aşağıda bulunan Metal Reaper Kaydol butonuna basmanız yeterlidir. Açılan sayfada oyunun sitesine kayıt olmak için aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi formu doldurmalı ve “Create My Account” yazısına tıklamalısınız. İlk kısımda eposta adresi, sonraki adımda şifre ve şifre tekrar kısmını doldurun. Daha sonra kullanıcı adınızı belirleyin, sonraki kutucuklarda adınız ve soyadınızı girin. Cinsiyetinizi seçtikten sonra doğum tarihinizi seçerek oyuna kaydınızı tamamlayın.

Metal Reaper Kaydol

Metal Reaper Kaydol
Metal Reaper Kaydol

Metal Reaper nasıl yüklenir? Oyunu yüklemek için aşağıda bulunan Metal Reaper İndir butonuna tıklayın. Oyunun boyutu 1.3 GB fakat indirmeden önce kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca aşağıdaki bağlantı sadece oyunu yüklemek için gerekli programdır ve boyutu 1MB’dır. Aşağıdaki yükleme yardımcısını çalıştırdığınızda otomatik olarak oyun indirilecek ve yüklenecektir.

Metal Reaper İndir

Oyunla ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Ayrıca oyunla ilgili soru ve sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.