Moto X3M Bike Race Oyna

Motosikleti sevmeyen kimse yoktur herhalde, tam bir özgürlük hissi veren bu araçtan herkes bir tane sahip olmak ister. Tabi maddi imkansızlıklar ve daha bir sürü nedenden dolayı sahip olamasak da oyunları ile keyfimize bakabiliriz. Bu yazıda sizlere tanıtacağım ve hemen yazı içinden oynamaya başlayacağınız oyun işte motosiklet sevenler için yapılmış bir oyundur.

Sponsor Reklam

Moto X3M Bike Race Nasıl Oynanır? Oyun seviyelerden oluşmakta ve her seviye farklı bir haritada yer almaktadır. Haritaların içinde ise bir birinden farklı engeller yer alır ve motosikletinizle bu engellerden geçerek etabı bitirmeye çalışırsınız. Amaç en kısa sürede haritayı bitirerek yıldız toplamaktır. Bu yıldızları biriktirerek daha gelişmiş motosikletler alabilirsiniz.

Oyunu aşağıda yer alan kısımdan direk oynayamaya başlayabilirsiniz. İsterseniz tabletiniz ile de oynayabilirsiniz. Html5 oyunu olduğu için flash istemez, otomatik olarak indirilir ve böylelikle hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunun bir diğer güzel özelliği ise haritalardaki engel çeşitleridir. Hiçbir motosiklet oyununda olmayan farklı farklı engeller oyunda yer almaktadır. Bu da oyunu çok daha zevkli kılmakta ve zorlaştırmaktadır. Oyunda daha kısa sürede bitirmek yada eksi saniye almak için motosikletiniz ile takla atmanız gerekmektedir. Her takla 0.5 saniye süreyi kısaltarak daha fazla yıldız almanızı sağlayacaktır.

Moto X3M Bike Race Oyna

Unutmayın ne kadar çok yıldız o kadar iyi ve hızlı motosiklet demektir. İlk verilen motosiklet ile ilk haritalarda 3 yıldız almanız çok zordur. Ama motosikletinizi geliştirdikçe çok daha kolay 3 yıldız yapabilir ve yeni motosiklet alma şansınızı arttırabilirsiniz. Oyunla ilgili görüşlerinizi takıldığınız yerleri aşağıda yer alan yorum kısmından benimle paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

X O X Oyna

Herkesin rahatlıkla oynayabileceği zeka oyunu XOX artık indirkaydol’dan erişebileceksiniz. Eskiden defterde yada tahtada oynadığımız bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.