Movie Maker İndir

Microsoft tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak dağıtılan bu programla sunum hazırlamak, resimlerle video yapmak, videolarınızı düzenlemek, videolara ses eklemek gibi birçok işi tek bir programla yapabilirsiniz. Boyutu küçük, fakat işlevi büyük olan bu programla istediğiniz şekilde, sesli ve yazılı videolar yapabilirsiniz. Bu videoları kaydedip Youtube vb. video paylaşım sitelerine gönderebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Movie Maker ile isterseniz fotoğraflarla video slaytlar oluşturabilirsiniz. Videonun üzerine yazı ekleyebileceğiniz gibi bu yazılara çeşitli efektler vererek görselliği arttırabilirsiniz. Tamamen sizin yaratıcılığınıza kalan bir şekilde istediğini şekilde video hazırlayabilirsiniz. Videoların akıcılığını kullanabilirsiniz. Videonun başına ve sonuna jenerik ekleyebilir ve profesyonel bir film havası verebilirsiniz. Aşağıdaki butondan Movie Maker’ın son sürümünü indirebileceğiniz Microsoft sitesine gidebilirsiniz.

Video Maker Microsoft tarafından indirilmesi kaldırılmıştır!

Sponsor Reklam

Movie MaKer İndir

Windows Live Movie Maker adıyla da bilinen programda birkaç videoyu tek bir video haline de getirebilirsiniz. Yine bu videoların üstüne yazılar ekleyebilir, video geçişlerini efektlerle süsleyebilir yada video aralarına yazılar koyabilirsiniz. Ayrıca videolarınız ve fotoğraflarınızı da tek bir video haline getirme imkanı size sunulmaktadır.

Bir proje şeklinde oluşturacağınız işlerinizi isterseniz kayıt edebilir ve daha sonra üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Böylelikle videoda her değişiklik yapmak istediğinizde her şeyi baştan yapmak zorunda kalmazsınız. 4/3 ve 16/9 gibi ekran boyutlarını ayarlayabilirsiniz. Videonuzun nerede izleneceğine göre bu ayarlamar önemlidir. İnternet ortamında yani bilgisayarda 4/3 sıklıkla kullanılırken, LCD televizyonlarda 16/9 tercih edilmektedir. Ayrıca pixel olarakta boyutlandırma yapabilir ve görüntü kalitesini arttırıp, azaltma şansınız bulunmaktadır. Bu boyutlandırma ise videonuzun boyutunu küçültmek yada büyültmek istediğinizde işinize yarayacaktır.

Movie Maker ile bir film editörü edasıyla çalışabilirsiniz. Tamamen sizin hayal gücünüze bağlı olan bu programı herkes çok rahatlıkla kullanabilir. Dosyayı indirdikten sonra kurulum esnasında seçeneklerde sadece Windows Live Movie Maker‘ı seçerseniz son sürüm Movie Maker‘ı bilgisayarınıza indirmiş olursunuz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rar ve Zip Kırma Programı İndir

Başa bela olan olaylardan birisi indirdiğiniz bir rar, zip, ace dosyasının şifreli olmasıdır. İndirdiğiniz sitede …

1 yorum

  1. Şimdi arkadaşlar Windows Live Movie Maker windows tarafından bedavadır herkez kullanabilir ve çok fazla yer kaplamaz.Windows Live Movie Maker video düzenleme ve dönüştürme yazılımıdır.Kullanmak çok kolaydır ve TÜRKÇE’DİR. Windows Live Movie Maker oyunlarda çektiginiz videoları efekt ve müzik ekleyip tasarım yapabiliceginiz bir programdır.Bu program sadece çektiginiz videolarla kalmayıp kendi fotograflarınızıda video halina getirebilmektedir.Filmlerinize özel efektler, müzik, altyazılar ek bilgiler ve anlatım ekleyebilir daha sonra Web e-posta veya CD aracılığıyla filmlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.