Dragon Pals Kaydol – Oyna

Ejderhalar ve kahramanların dünyasına giriş yapmak için Dragon Pals’a hemen kaydolabilir ve oynayabilirsiniz. Facebook üzerinden de oynanan bu oyun ile kahramanınızla beraber Ejderhanızı (Dragon) geliştirecek ve maceralara uçacaksınız. Hızı, eğlenceli grafikleri ve güzel oyun mantığı ile sizde Dragon Pals oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Son yılların en çok tercih edilen ve oynanan oyun türlerinden birisi kuşkusuz tarayıcı tabanlı çoklu oyunculardır. Dragon Pals’ta yine bu mantıkla çıkmakta ve bu tür oyunların genel özelliklerine sahiptir. Yani günlük görevler, günlük görev ödülleri, online süre ödülleri vb. birçok özellikte bu oyunda da mevcuttur.

Dragon Pals’ı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ejderhalarınızı gelişimini sağlamanız ve bu gelişimin sizin savaş gücünüze katkısıdır. Birebir yada tekli görevler olsun her türlü savaşta ejderhalarınızla beraber savaşmaktasınız. Bu savaşlarda galip gelmenin en önemli detayı kuşkusuz ejderhaların güçlü olmasıyla ilgilidir.

Sponsor Reklam

Oyunda 3 farklı sınıf bulunmaktadır, bu sınıfların genel özellikleri ve tanımları aşağıdadır.

  • Archer (Okçu): Güçlü saldırıları ile bilinmektedir, fakat savunma yönleri zayıftır. Stat puanları dağıtılırken Hp (can), Fiziksel Atak, Fiziksel Defans, Büyü Defansı ve Kritik seçilmelidir.
  • Warior (Savaşçı): Güçlü savunmaları onları yıkılmaz yaparken, zayıf saldırı gücü dezavantajını oluşturmaktadır. Stat puanları verilirken Hp (can), Fiziksel Atak, Fiziksel Defans, Büyü Defansı ve Kritik Dayanma seçilmelidir.
  • Mage (Büyücü): Dengeli savunma ve saldırı puanları ile oynaması daha kolay olan sınıftır. Avantaj ve dezavantajı olmaması oyuncuların işini kolaylaştırabilmektedir. Stat puanları dağıtımını yaparken Hp (can), Büyüsel Atak, Fiziksel Defans, Büyü Defansı ve Kritik Dayanma önemli alanlarıdır.

Birçok ejderha çeşidi ve bu ejderhaların gelişimi ile farklı bir tat kazanan oyuna sizde hemen aşağıda bulunan Dragon Pals Kaydol butonu ile kayıt olabilirsiniz. Binlerce oyuncunun onlarca sunucuda oynadığı bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

Dragon Pals Kaydol

Dragon-Pals-Kaydol-Oyna-0

Türk oyuncuların yoğun ilgisinden sonra Dragon Pals artık tamamen Türkçe olarak karşımızda. Türkçe adı Uçan Ejder olan oyun hakkında bilgi almak, kayıt olmak ve oynamak için aşağıda bulunan Uçan Ejder Kaydol butonuna tıklayın ve sizde hemen kendi dilinizde oyun oynamanın keyfini yaşayın.

Uçan Ejder Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.