Vega Conflict Kaydol – Oyna

Yepyeni fantastik uzay oyunu Vega Conflict ile strateji dehanızı konuşturabilirsiniz. Uzay ve strateji oyunları meraklılarının kesinlike kaçırmaması gereken bu oyunda savaş ve yağmaya doyacaksınız. On numara görselliği ve savaşlara dahil olma özelliği ile gerçek bir uzay zevkini yaşayabileceksiniz.

Sponsor Reklam

Vega Conflict oyununda yörüngede bulunan kolonizi sürekli geliştirmek için uğraşırsınız. Etrafta bulunan astreoidlerden gerekli hammaddeleri çıkararak bunları araştırma, bina ve yeni filolar oluşturmak için kullanırsınız. Bridge (köprü) adı verilen ana binanızdan diğer binalarla bağlantılar kurarak enerji ihtiyacını karşılarsınız. Binaların birbiriyle bağlantılı olması ise ortaya çok güzel bir görüntü çıkmasına neden olmaktadır.

Hellium-3, Mineral Ore, Zynthium ve Anti Matter adında 4 farklı kaynak bulunmaktadır. Tabi ki bu kaynakların hepsi önemlidir. Strateji oyunlarının genel yapısında olduğu gibi ilk başlarda kaynak binalarının gelişimine önem vermeniz gerekmektedir. Resource Astreoid denilen ve koloni etrafında bulunan kaya parçalarından hammadde toplayabileceğinizi unutmayın. Ayrıca Planet kısmında etrafta gezinen kargo araçlarına da saldırarak hammadde elde edebilirsiniz. Tabi ilerledikçe ve güçlendikçe diğer oyunculara saldırarakta hammadde elde edebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunun en önemli bir kısmıda araştırma kısmıdır. Bir fantastik uzay oyunu oynayınca ve bu oyun strateji tabanlı olunca araştırmaların önemli olması da gayet doğal. Bu araştırmalar sayesinde filonuza yeni uzay mekikleri katabilir yada bunları daha hızlı, daha güçlü veya daha saldırgan yapabilirsiniz.

Sizde bu görsel şöleni fazla olan fantastik uzay oyununu oynamak isterseniz yapmanız gereken aşağıda bulunan Vega Conflict Kaydol butonuna basmaktır. Strateji dehanızı uzayda da ispatlamanın tam zamanı. Oyun Google Chrome üzerinde oynanamaktadır. Oynamak için Firefox, Internet Explorer, Yandex ve Safari vb. kullanabilirsiniz.

Vega Conflict Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.