My Little Pony İndir – Oyna

Sevimli kahramanlar Pony’lerin oyununu ücretsiz ve internet gerektirmeden oynamak için yazımızda size verilen indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz. Çizgi filmi, oyuncukları ile özellikle çocukların vazgeçilmez kahramanları olmuşlardır. 104 serilik My Little Pony çizgi filmi ile ünlenen kahramanlarımızın hepsi bu oyunda yer almaktadır.

Sponsor Reklam

Prenses Twilight Sparkle, Spike, Rainbow Dash, Prenses Celestia, Fluttershy, Applejack, Rarity, Pinkie Pie, Prenses Luna, Prenses Cadence ve Sunset Shimmer bildiğiniz gibi en sevilen karakterlerdir. İşte tüm bu karakterleri oyun içinde görebilir ve sahip olabilirsiniz. Equestria şehrinde yaşayan karakterlerimiz bu oyunda PonyVille’de yer alacaklar. Çünkü siz kendi Equestria’nızı oluşturacaksınız. Oyunda size verilen alanda, görevleri yaparak ilerleyecek yeni Pony’leri sahiplenecek, binalar dikerek kendi Equestrianızı oluşturacaksınız.

My Little Pony Nasıl Oynanır? Nightmare Moon ayın karanlık yüzünden kurtuldu ve tüm Equestria’ya karanlığı getirmek istiyor. Tabi ki sen bunu engellemek ve Pony’leri korumak için görevleri yaparsan bu hiç bir zaman gerçekleşmeyecektir. Twilight Sparkle ve arkadaşları ile bu görevi yapabileceğini düşünüyorsan bu oyunu oynayabilirsin. Top Zıplatma, Elma Toplama, Sihirli Kanatlar, Teleskop, Kristal Madeni, Equestria Kızları vb. birçok mini oyun oynayarak puanlar elde edebilirsin. Elde ettiklerini yeni Pony’leri almak veya binalar yapmak için kullanabilirsin. Ponyville’i istediğin gibi dizayn edebilir ve süsleyebilirsin.

Sponsor Reklam

Çizgi filmi ile de beğeni toplayan oyunu indirmek için aşağıda bulunan My Little Pony İndir butonlarından cihazına uygun olana tıkla ve hemen yükle. Yükleme bittikten sonra sen de bu sihirli dünyada yer al, midilli dostlarınla keyifli zaman geçir.

My Little Pony İndir – Android   My Little Pony İndir – iOS   My Little Pony İndir – WinPhone

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.