N11 Kampanya

Sitemizde bildiğiniz gibi bir çok siteye nasıl kayıt olacağınız ve kaydolma bağlantılarını sizlere sunuyoruz. Bu sitelerin sizlere sunduğu kampanyalardan da haberdar etmek istedik. Tabi bu kampanyaların çoğu alışveriş sitelerinden olacak ve sizlere sunduğumuz ilk kampanya N11 sitesinin sunduğu ve sadece N11 kayıt işlemi yaparak kazanabileceğiniz bir hediye. Aşağıda N11’in sunduğu kampanya ile ilgili bilgiler ve N11 Kaydol yazımıza ulaşabileceğiniz bağlantı adresi sizlere sunulmaktadır.

Sponsor Reklam

“Tebrikler! Bugünün şanslısı siz oldunuz. McDonald’s Büyük Boy Tavuklu Burger Menü kazanmak için n11.com’a Buradan üye olabilirsiniz

N11 kampanya koşulları: N11’e üyeliğinizi tamamlayın, McDonald’s Büyük Boy Tavuklu Burger Menü kazanın. Hediye kuponları N11 tarafından 24-25-26 Şubat 2014 tarihlerinde yüklenecektir. Hediye yemek kuponları, kampanyaya katılan McDonald’s restoranlarında 28 Şubat 2014 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanya McDonald’s AloServis, mobil ve internet siparişlerinde geçerli değildir.

Sponsor Reklam

n11-kaydol-1
Hediye Yemek kuponlarını kullanmak için e-postayla gönderilen kodun, McDonald’s restoranlarındaki görevliye gösterilmesi ve kodun doğrulanması yeterli. Bir şifre yalnızca bir kere kullanılabilir. Kampanya’dan N11’1 bu e-posta aracılığıyla üye olan ilk 15.000 kişi yararlanabilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.”

N11-Logo

Kampanya için siteye üye olmak yeterlidir. Kampanya koşullarını iyi okumanızda fayda vardır. Hiçbir ücret ödemeden, harcama yapmadan bu hediyeyi kullanma şansınız bulunmaktadır. Sizde bu hediyeyi almak için yukarıda belirtilen işlemleri yapabilirsiniz. Daha önce sizlere N11 üye olma işlemlerini anlattığımız yazıya yine yukarıda bulunan kısımdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Facebook Virüsü Hızla Yayılıyor

Sosyal ağlarda özellikle Facebook üzerinden birçok virüs yayılmaktadır. Bugünlerde birçok kullanıcıyı etkisi altına alan bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.