Nano Antivirüs İndir

Rus yazılım şirketi Nano Security tarafından yayınlanan Nano Antivirüs programı ile sisteminizi yormadan tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanılabilen Nano Antivirüs virüslere karşı bilgisayarınızı koruyabilecek güçlü bir araçtır. Düzenli güncelleştirmelerle sisteminizi tehlikelere karşı da güncel tutan bu yeni antivirüs programını ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız yazımızın sonundaki Nano Antivirüs İndir veya hemen yukarı kısımdaki programın niteliksel özelliklerinin bulunduğu İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Nano Antivirüs Nasıl Kullanılır? Düşük kaynak kullanımı sayesinde sisteminizi yormadan arka planda sessizce çalışan Nano Antivirüs programı, bilgisayarınıza takılı olan harici bellekleri de virüslere karşı otomatik tarayabilmektedir. Ücretsiz sunulmasının yanında son derece kolay bir kullanım özelliğine sahip olan Nano Antivirüs ile virüs ve casus yazılımları kolayca temizleyebileceksiniz. Program yapımcıları oldukça iddialı olarak sisteminizi, kişisel verilerinizi sürekli maksimum bir koruma ile koruyacağının garantisini vermektedir. Yeni bir antivirüs programı olmasına ve karşısında rakip olarak büyük firmaların yer almasına karşı kısa bir sürede hızla büyümesi beklenilen Nano Antivirüs programı denemenize tavsiye ederiz.

Nano Antivirüs Yardım
Nano Antivirüs Yardım

Nano Antivirüs Yardım? Anlık koruma ile sisteminize karşı oluşan tehlikelerden koruyan Nano Antivirüs programının arayüzü oldukça kolay, kullanışlı ve yeni sistem bulut teknolojisi ile çalışmaktadır. Programı yüklerken veya kullanırken derin bir temizlik  ve koruma yapmak için program sistem dosyaları da dahil olmak üzere yönetici izni ister. Bu izni verdikten sonra artık sisteminizi kötü amaçlı yazılımlara karşı Nano Antivirüs’e teslim edebilirsiniz. Nano Antivirüs Nasıl Kurulur? Nano Antivirüs programını kullanabilmek için öncelikle sizler için aşağı kısımda verdiğimiz Nano Antivirüs İndir butonuna tıklıyoruz. Butona tıkladıktan sonra programın yükleme dosyasını indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Programın bu yükleme dosyasının indirme işlemi bittikten sonra, indirmiş olduğumuz bu dosyası çift tıklayıp, çalıştırarak yükleme işlemine başlayabilirsiniz. Bu kısımdaki güvenlik, programın nereye yükleneceği gibi sorulara cevap verip, ilerledikten sonra artık bilgisayarınızı taratıp, anlık koruma sağlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Nano Antivirüs programının genel özellikleri maddeler halinde özetleyecek olursak;

-Birçok özelliği bulunması ve bu özelliklerin ücretsiz olarak kullanılabilmesi

-Program veritabanının sürekli güncel tutulması

-Sürekli güncellenmesiyle yeni çıkmış virüslere ve zararlı yazılımlara karşı anlık koruma

-Sistemde çalışan veya açılan zararlı bir yazılımı anında karantinaya taşıyarak sistem güvenliğini sağlama

-Ekspres tarama adı altında sistem açılış yazılımları, bellekte çalışan yazılımlar, kayıt defteri gibi önemli kısımları hızlı bir şekilde tarayabilme

-Harici disk, sabit disk, DVD/CD, USB, medya aygıtları gibi çeşitli materyalleri tarayabilme

-Herhangi bir dosyaya ulaşım anında, aniden tarayabilme

Sürekli güncellenerek ve başarılı bir altyapıyla virüslere karşı koruma yapan Nano Antivirüs programı ücretsiz olarak indirmek için, hemen aşağıdaki Nano Antivirüs İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

  Nano Antivirüs İndir 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Kaspersky Kaldırma Aracı İndir

Sektörün en iyi antivirüs programlarından birisi olsa da Kaspersky antivirüs kaldırmak bazen sorun olmaktadır. Bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.