Pet Rescue Saga İndir – Kaydol

Son günlerin en gözde Facebook oyunlarından biri olan PetRescue Saga 15 milyon’dan fazla sayfa beğenisi ve aylık 10milyon’dan fazla aktif oyuncu sayısı ile hızla büyümeye devam etmektedir. Sevimli grafikleri, zorlayıcı etapları ve arkadaşların arasında en önde olma isteği ile oyuncularına keyifli anlar sunmaktadır. Oyunun özellikle ilerleyen seviyelerdeki zorluğu ve gerçek bir zeka gerektirmesi ise oyunu büyük küçük herkesin beğenmesine neden olmaktadır.

Sponsor Reklam

Oyunun ilk seviyelerinde herşey gayet kolay bir şekilde ilerlemektedir. Bilinen blok yıkma oyunlarından bir farkı yok diye kesinlikle düşünmeyin. Çünkü ilerleyen seviyelerde birçok farklı zorluk sizleri bekleyecektir. Oyun seviye seviye ilerlemektedir. Her seviyede sizlere belirli bir hedef verilmektedir. Hedef türleri ile ilgili örnekler vermek gerekirse blokların %90’nını yok etmek, 30000 puan toplamak, 5 hayvan kurtarmak, sınırlı hamle ile puan yada hayvan kurtarmak gibidir. Bu hedefler her seviyeden önce sizlere sunulacaktır, bu nedenle seviye öncesi hedefleri bilmenizde fayda vardır. Ayrıca ilerleyen seviyelerde bu hedeflerin birkaçı birden sizden istenmekte ve zorluk dereceleri yükselmektedir.

PetRescue-Saga-6

Sponsor Reklam

Oyunla ilgili birkaç önemli ipucunu sizlere verelim. Tüm blokları yok ettiğinizde size 20bin ekstra puan verilir. Daha fazla puan kazanmak için aynı renkteki blokları olabildiğince bir araya getirmeye çalışın. 2 tane 8 lik blok yok etmektense bir tane 9luk blok daha fazla puan vermektedir. Bu nokta çok önemlidir, fazla puan için bir rengi belirlemeli ve o rengi olabildiğince bir araya getirmeniz en mantıklı hamleniz olacaktır.

Oyunda birçok güçlendirici seçeneği bulunmaktadır. Blok kırıcı tek bir kutuyu yok etmek için kullanılır. Renk bombası o an ekranda gözüken her hangi bir renge ait tüm kutuları patlatır. Sütün patlatıcı en aşağıdan yukarıya kadar sütündaki blokları kırmaya veya yok etmeye yarar. Sıra patlatıcı ise sağdan sola olarak aynı işlemleri yapar. Maymuncu kilitli taş blokları ortadan kaldırır. Kafes delici ise ismindeki gibi kafesleri ortadan kaldırmaya yarar.

PetRescue-Saga-4

Bu güzel, eğlenceli ve hırs yapan zeka oyununu sizde oynamak istiyorsanız yapmanız gereken aşağıda bulunanan PetRescue Kaydol butonuna tıklayıp kayıt olmaktır. Aynı zamanda oyunu cep telefonunuzdan oynamak istiyorsanız PetRescue Android İndir ve PetRescue IOS İndir butonlarına tıklayabilirsiniz. Sizde arkadaşlarınız arasında en önde olarak zekanızı ispatlayabilirsiniz.

PetRescue Saga Kaydol PetRescue Saga Android İndir PetRescue Iphone İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.