Pockie Ninja 2 Social Kaydol – Oyna

Ninja hayranı olmayan var mıdır? Siyah kıyafetleri, hızlı hareketleri, son derece iyi dövüşmeleri, özel hareketleri ile herkesin ilgisini çeken ninjaları artık sizde Pockie Ninja 2 Social ile kullabileceksiniz. Birçok ninja alıp onları eğitmeli, güçlendirmeli, yeni ekipmanlar sağlamalı ve düşmanlarınızı alt etmelisiniz.

Sponsor Reklam

Pockie Ninja arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir yapıda ve facebook üzerinden oynanabilinmektedir. Sizde oyuna başladığınızda oyunu öğreten görevlerle hemen oyuna alışabilirsiniz. Ninka okulları yapabilir, ninja öğretileri yapabilir ve çabuk bir şekilde gelişerek güçlü bir ninja ordusuna sahip olabilirsiniz.

 

Oyunda 3 farklı ninja tipi vardır. Bu ninja sınıflarının artı ve eksi yönleri bulunur. Her sınıftan en az bir ninjaya sahip olmanız savaşları daha kolay kazanmanızı sağlayacaktır. Ninjutsu, Taijutsu ve Weapon adı altında bulunan 3 farklı sınıf, farklı saldırı tekniklerine sahiptir. Farklı silahlar, farklı ekipmanlar kullanan bu 3 sınıftan birçok ninjaya sahip olabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Savaşlarda belli sayıda ninja kullabilirsiniz, bu nedenle ninjalarınızı bir an önce güçlendirmenizde fayda vardır. En iyi güçlendirme tekniği ise ninjaları savaş sokmaktır. Oyunda ninjalarınıza ayrıca yeni yetenekler öğretebilirsiniz. Tabi bu yetenekler yine sınıflara göre farklılıklar göstermektedir. Her sınıfın kendine ait silahı, ekipmanı ve yetenekleri vardır. Uygun silahı ve yeteneği ninjanıza öğretmeniz önemlidir.

 

Sizde anime karakterle süslenmiş bu güzel ninja oyununu oynamak için ilk yapmanız gereken oyuna kayıt olmaktır. Aşağıda bulunan Pockie Ninja Kaydol yazısına tıklayarak oyuna kayıt olmalısınız. Facebook hesabınızla oyuna kayıt olabilir ve hemen Pockie Ninja oynayabilirsiniz.

Pockie Ninja Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.