Rappelz İndir – Rappelz Kaydol

Fantastik bir MMORPG oyunu olan Rappelz özellikle bilindik pet sisteminin dışındaki yapısı, tamamen Türkçe olarak oynanabilinmesi, güzel grafikleri ile ön plana çıkan bir oyundur. 4 farklı PvP modu ile savaşmaya kesinlikle doyacaksınız. gPotato şirketi tarafından piyasaya sürülen bu oyunu RPG oyunu sevenlerin kesinlikle denemesi gerektiğini düşünüyoruz.

Sponsor Reklam

Rappelz’de Gaia,Deva ve Asura adında 3 farklı ırk bulunmaktadır. Her ırkın 10. seviye 50. seviye ve ustalık sınıfları bulunmaktadır. Bu ırklar ve seviyeye göre alabilecekleri özellikler aşağıdaki gibidir.

 • Deva ırkı 10. seviyede Eğitmen, Şövalye ve Rahip olarak ayrılmaktadır. Sihirli iyileştirme ve kutsal defans özellikleri en önemli özellikleri olan ırktır.
 • Asura ırkı 10. seviyede Çağrıcı, Suikastçı ve Büyücü olarak il gelişimlerini yaparlar. Sıyrılma ve sihirli atak özellikleri en etkili olan ırktır.
 • Gaia ırkı 10. seviyede Terbiyeci, Paralı Asker ve Mistik alt sınıflarına ayrılırlar. Doğadan aldıkları güç ile sihir, güçlü kutsamalar ve tank özellikleri ön plana çıkar.

 

Yukarda bahsedilen ırklar ve alt sınıfları 50. seviyede ve uzmanlık sınıfında tekrar değiştirilmekte, geliştirilmektedir. Bunlar bazılarında tek bir seçenek iken bazılarıda 2 seçenek sunulmaktadır. Sizin oyun planı ve stilinize göre karar vermeniz gerekmektedir. Bu sınıflar ise şu şekildedir.

Sponsor Reklam
 • Eğitmen 50. seviyede Ruhların Efendisi > Ustalık sınıfında Kutsal Ruh
 • Şovalye 50. seviyede Şampiyon veya Kutsal Şövalye > Ustalık sınıfında Yeniçeri veya Kara Şövalye
 • Büyücü 50. seviyede Şifacı veya Bilge > Ustalık sınıfında Aziz veya Kahin
 • Çağrıcı 50. seviyede Ruh Çelen > Ustalık sınıfında Kara Ruh
 • Suikatsçı 50. seviyede Golge Avcısı veya Katil > Ustalık sınıfında Gecenin Gölgesi veya Kan Tutkunu
 • Büyücü 50. seviyede Kaos Büyücüsü veya Kara Büyücü > Ustalık sınıfında Kaos Efendisi veya Kara Lanet
 • Terbiyeci 50. seviyede Doğanın Ruhu > Ustalık sınıfında Ruhların Işığı
 • Paralı Asker 50. seviyede Gladyatör veya Yay > Ustalık sınıfında Barbar veya Rüzgar Avcısı
 • Mistik 50. seviyede Şaman veya Keşiş > Ustalık sınıfında Pagab veya Elementlerin Efendisi

 

Rappelz birçok sınıfın bulunduğu bir oyun olmanın yanı sıra bu sınıflara ait onlarca yetenekte barındırmaktadır. Aynı zamanda sayısız ekipmanın bulunduğu oyunun en çarpıcı yanlarınından birisi de oyun içinde farklı kapışmaların olmasıdır. PvP türleri olarak klan, birebir, kapışma vb. savaşma seçenekleri mevcuttur.

Oyunda doğadaki hayvanları evcilleştirerek kendinize ait yardımcı bir savaşçı yapabilirsiniz. Nadir hayvanlar daha güçlü olurlar ve savaşlarda sizin kazanamanıza yardımcı olurlar. Binek sistemi, klan, grup, sohbet, zindanlar vb. birçok RPG özelliği oyun içinde mevcuttur. Sizde bu güzel oyuna kayıt olmak istiyorsanız aşağıda bulunan Rappelz Kaydol butonundan kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İndirmek için ise yukarda bulunan Rappelz İndir kısmını kullanabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra artık sizde bu farklı ve güzel RPG türü Rappelz oynayabilirsiniz.

Rappelz Kaydol

Rappelz-İndir-Rappelz-Kaydol-0

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.