Age of Wulin İndir – Kaydol

En iyi MMORPG üretici, yayıncılarından biri olan gPotato şirketinin yeni oyunu olan Age of Wulin türün hayranlarını kesinlikle mutlu edecektir. Uzakdoğu’da geçen hikayede binalar ve karakterler bu coğrafyayı yansıtmaktadır. Tamamen ücretsiz olan bu oyun hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabileceksiniz.

Sponsor Reklam

Age of Wulin hikaye, karakterler ve çevre görüntüleriyle tam olarak uzak doğuyu yansıtmaktadır. Uzak doğunun o mistik, gizemli dünyasını güzel bir şekilde yansıtan oyun aynı zamanda uzak doğunun dövüş sanatlarını ve ekipmanlarını da içeriğinde barındırmaktadır. Sadece bir online oyun değil gerçek bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Oyun içinde 8 farklı ırktan birini seçerek başlarsınız. Her ırkın kendine özel dövüş sanatı, dövüş ekipmanları bulunmaktadır. Öyle ki ırklara göre sadece yumrukla savaşabilir yada gölgeler arasından dart oklarıyla düşmanınızı alt edebilirsiniz. Bu 8 ırkın yanında 17 farklı sınıf bulunmaktadır. Uzmanlaşmaya göre belirleyeceğiniz bu sınıflar sizin dövüş yeteneklerinize etki edecektir. Demirci, avcı gibi bilindik uzmanlıkların yanında sadece bu oyunda görebileceğiniz bir yaratıcılıkta ressam, müzisyen, stranç ustası gibi uzmanlıklarda mevcuttur.

Sponsor Reklam

Age of Win tam anlamıyla bir RPG oyunudur. Çevrim dışı olduğunuzda dahi karakteriniz oyun içinde eylemlerine devam eder. Uzmanlığını geliştirebilir, eşya satabilir, malzeme üretebilir ve daha birçok şey yapabilir. Böylelikle siz oyunda değilken dahi karakteriniz “hayatını” sürdürür. Karakterinizin bu sürede kazandığı deneyimler daha sonra PvE ve PvP savaşlarında işinize çok yarayacaktır.

 

Şuan Türkçesi olmayan oyun ilerde gPotato tarafından kesinlikle çevrilecektir. Bu kaliteli şirketin oyununa kayıt olmak için aşağıda bulunan Age of Wulin Kaydol butonuna basmanız ve kayıt işlemini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Daha sonra yukarda bulunan Age of Wulin İndir kısmından oyunu indirebilir ve sizde Age of Wulin oynayabilirsiniz. Uzak doğu sanatlarındaki uzmanlığınızı tüm dünyaya gösterin.

  Age of Wulin Kaydol

Age-of-Wulin-İndir-Kaydol-9

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.