C9: Continenth of the Ninth Seal İndir – Kaydol

Uzak doğu temalı karakterleri, fantastik canavarları ile MMORPG türünde bir oyun olan C9: Continenth of the Ninth Seal kısaca C9 gPotato şirketinin bir oyunudur. RPG türü oyunlarda büyük bir başarı yakalayan firmanın en gözde oyunlarından biri olan C9’un tüm dünya üzerinden onbinlerce oyuncusu bulunmaktadır.

Sponsor Reklam

Klasik RPG türü oyunların tüm özelliklerini barındıran oyunda 4 farklı karakter bulunmaktadır. Size uygun olan karakteri seçmeniz önemlidir. İlerleyen seviyelerde bu kraktere elit beceriler kazandırabilir, belirli seviyelerde farklı uzmanlıklar edinebilirsiniz. Aşağıda bu karakter listesi ve ilerde seçebilecekleri uzmanlıklar hakkında bilgi bulabilirsiniz.

 

  • Fighter (savaşçı) fiziksel saldırı gücü yüksek ve kılıç, kalkan gibi silahları kullanabilen sınıflardır. Partilerin, grupların vazgeçilmez oyuncularıdır. Güçlü savunmaları ile parti arkadaşlarını korurlar. Blademaster , Warrior, Guardian yada Berserker olarak uzmanlaşabilirler.
  • Hunter (avcı) uzak mesafeden düşmanlarına saldırma yetenekleri vardır. Ok, hançer gibi silahları kullanabilirler. Uzaktan saldırı yapabilme imkanı Hunter’lara savaşlarda büyük avantajlar sağlamaktadır. Assassin, Ranger yada Scout uzmanlık sınıflarını oluşturur.
  • Shaman (şaman) diğer RPG oyunlarında Priest adı altında geçen sınıfla aynı özelliklere sahiptir. Staff adı verilen büyü değnekleri çift silahlardandır ve Shaman tarafından kullanılırlar. Büyü gücü ile savaşlarda düşmana ciddi hasarlar verirler. Illusionist, Elementalist yada Taoist olarak seviye 20’de uzmanlaşırlar.
  • Witchblade (cadıbıçağı) güzel cadılar olarak da adlandırabileceğimiz bu karakterler düşmanlarına hızlı fiziksel zarar verebildikleri gibi büyü ile de saldırabilirler. Mistik güçleri antik yazıtlardan gelir ve uzmanlaşarak bu güçleri bünyelerinde toplarlar. Düşmanlarını hızlarıyla alt edebilirler.  Slayer, Warden yada Bladedancer ilerleyen seviyelerde seçebilecekleri uzmanlık sınıflarıdır.

 

Oyunda seviye 10’da ilk uzmanlık görevini tamamlayarak elite becerileri elde edersiniz. Daha sonra ise seviye 20 olduğunuzda artık uzmanlık sınıfınızı yukarda bulunan listedeki gibi seçmelisiniz. Fakat oyunda sınıf limitleri olduğunu hatırlatalım. Bu nedenle birden fazla yol planı yapmanızda fayda vardır.

Sponsor Reklam

gPotato şirketinin bu güzel grafikli MMORPG oyununu sizde oynamak istiyorsanız ilk önce aşağıda bulunan C9: Continent of the Ninth Seal Kaydol butonuna basmanız ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Yukarda bulunan C9: Continent of the Ninth Seal İndir kısmından da oyunu bilgisayarınıza indirmeniz ve kurmanız gerekmektedir. Bu güzel RPG oyununu artık sizde oynayabilirsiniz.

C9: Continenth of the Ninth Seal Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.