Terra Militaris Kaydol – Oyna

MMORTS çoklu oyunculu gerçek zamanlı strateji oyunlarından birisi olan Terra Militaris sizi tarihin güçlü imparatorlukları arasında yaptığı savaşlara götürecek. Tarihin büyük şehirleri, silahları, askerleri, ticari yolları ve daha fazlasını bulacağınız oyunda tüm dünyadan oyuncularla seçtiğiniz ırkın başarısı için savaşacaksınız.

Sponsor Reklam

Terra Militaris oyunu Roma, Mısır, Çin ve Pers imparatorluklarının en güçlü olduğu dönemde geçmektedir. Oyuna gerçek bir dünya haritası üzerinde seçtiğiniz imparatorluğa bağlı olarak konum alarak başlarsınız. Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarında gerçek şehir isimleri, tarihsel mekanlar ve o tarihin ticaret yolları bulunmaktadır. Tabi o tarihin askerleri ve silahları ile savaşırsınız.

 

Oyun dünya çapında oyuncularla oynanabilinmektedir. Üstelik sizin başarınız imparatorluğunuzu etkilediği gibi, imparatorluğunuzun başarıları da sizi etkilemektedir. Bölgesel savaşlar yapılmaktadır ve her oyuncu imparatorluğuna bu savaşlarda destek olabilmektedir. Yapılan savaşlar gerçek zamanlı olarak şehirleri ve şehre ait bölgeyi ele geçirmeyle alakalıdır. Ordunuzun başında bir komutan olarak sizde bu savaşlarda yer alabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Strateji oyunlarında kaynak toplamak önemlidir. Terra Militaris’te kaynak toplamanın yanında, oluşturduğunuz kervanlarla aldığınız ürünleri uzak şehirlere taşıyarak altın kazanırsınız. Ayrıca bu kervansarayların başında bir ticaret adamı bulunur. Bu ticaret adamının seviyesi ne kadar yükselirse o kadar çok ürün taşıyabilir ve her seferde daha fazla gelir elde edebilir.

 

Oyunda kahraman sistemi mevcuttur. Kahramanınızın seviyesi savaşlarda size büyük avantajlar sağlayacaktır. Bu nedenle iyi bir kahraman bularak kısa sürede geliştirmenizde fayda vardır. Kahramanlarınız seviye atladıkça özellik puanı kazanırlar, bu puanları stratejinize göre dağıtmanız gerekmektedir. Kahramanlara ekipmanlar giydirerek daha güçlü olmalarını sağlayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı ve tam bir dünya savaşı içerisinde geçen bu strateji oyununu sizde oynamak isterseniz yapmanız gereken aşağıda bulunan Terra Militaris Kaydol butonuna tıklayarak oyuna giriş yapmaktır. Oyun şuan İngilizce olarak oynanabilinmektedir. İlerleyen zamanlarda Türkçe’ye çevrilmesini umut etmekteyiz. Sizde bu dünya savaşına katılmak için Terra Militaris oynayın.

Terra Militaris Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.