Yitien Kaydol – Yitien Oyna

Tarayıcı tabanlı (browser) oyunlar gitgide artmaktadır, üstelik çok karmaşık ve devasa oyuncu sayılarıyla hiç beklenmedik grafik kaliteliyle oyun severlerle buluşmaktadır. MMORPG türünde ise Legend Online’ın başarısı ile birlikte inanılmaz bir artış gözükmektedir. İşte tarayıcı tabanlı rol yapma oyunlarına bir yenisi de yine uzak doğudan Yitien ile gelmiştir.

Sponsor Reklam

Yitien 3 farklı savaşçı ırkından birini seçerek başladığınız bir oyundur. Karakteriniz 30. seviye gelene kadar oyun içi yardım oldukça aktifdir. Zaten çoğu etkinliğe 30. seviyeden sonra katılabilirsiniz. Oyunun en dikkat çeken tarafı bineklerin ve petlerin güzelliğidir. Kung-fu Panda’ya benzeyen bir petiniz vardır ve savaşlarda oldukça işe yaramaktadır. Binekler ise oldukça çeşitlidir ve güzel çizilmişler karakterlerdir. Ekran görüntülerine aşağıda ulaşabilirsiniz.

 

Tüm dünya üzerinden onbinlerce oyuncunun onlarca sunucuda oynadığı Yitien’de günlük, haftalık ve süreli etkinikler mevcuttur. Ayrıca yeni açılan sunucularda görev etkinlikleri ve güzel hediyeler bulunmaktadır. Boss savaşları, Uzman savaşları, Zar Oyunu, Çiftlik vb. birçok farklı etkinlik gün içinde sizlerledir. Ayrıca Arena, tekli görevler, grup zindanı, ticaret vb. ek görevlerde bulunmaktadır. En ilginç oyun için etkinliklerden bir tanesi de balık tutma etkinliğidir. Günün belirli saatlerinde aktif olan bu etkinlikte balık tutabileceğiniz gibi diğer oyuncuların balıklarını “çalabilirsiniz.”

Sponsor Reklam

Birçok farklı etkinliğin yanında Klan görevleri, klan katkısı, Gogadon besleme ve Gogadon savaşı gibi birlik görevleri ve etkinlikleri de bulunmaktadır. Para ağaçı sallama, klan katkısı ve daha birçok ek birlik görevide mevcuttur. Bu anlamda oyun içinde sıkılmak pek mümkün gözükmemektedir.

 

Sizde hiçbir indirme yapmadan oynayabileceğiniz Yitien’e kayıt olmak için aşağıda bulunan Yitien Kaydol butonuna tıklayın. Facebook hesabınızla kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra sizde Yitien oynayabilirsiniz. MMORPG oyun türünü seven ve tüm dünyadan oyuncularla kapışmak isteyenler için kaçırılmayacak bir oyun sizlerle.

Yitien Kaydol

Yitien-Kaydol-Oyna-0

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.