Raidcall Şifremi Unuttum – Şifre Geri Alma

Onlarca farklı site, uygulama, oyun, program, e-posta, banka vb. şifreleri birbirine girmekte ve hepimizin başına geldiği gibi unutulmaktadır. Bugün ki yazımızda sizlere Raidcall şifrenizi unuttuysanız nasıl geri alabileceğinizi ekran görüntüleri ile adım adım anlatacağız. Emin olun oldukça kolay bir işlem, bu nedenle çok zorlanmadan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Takıldığınız bir yer olur, şifrenizi geri alırken zorlanırsanız yazının altında bulunan yorum formundan bizimle iritbata geçmekten çekinmeyin.

Sponsor Reklam

Raidcall özellikle online oyun tutkunlarını birleştiren ve onların beraberce taktik geliştirmelerini, plan yapmalarını, yardımlaşmalarını ve sohbet etmelerini sağlamaktadır. Gelelim Raidcall şifrenizi nasıl sıfırlayacağınıza, ilk olarak aşağıda bulunan Raidcall Şifre Sıfırlama butonuna basmalısınız.

  Raidcall Şifre Sıfırlama

Karşınıza aşağıdaki gibi bir form açılacaktır. Formun İngilizce olması sizi korkutmasın. Size bunların açıklamasını vererek formu nasıl doldurmanız gerektiğini anlatacağız. İlk kısım olan “Username” kısmına kullanıcı adınızı yazmalısınız. Daha sonra Raidcall kayıt olma işlemini yaparken kullandınığınız e-postanızı “Register Email” kısmına yazmalısınız. Son kutucuğa “Word Verification” kısmına ise resimde gözüken karakterleri yazmalısınız. İşlemi sonlandırmak için ise “Submit” butonuna tıklamalısınız.

Sponsor Reklam
Raidcall Şifre Geri Alma
Raidcall Şifre Geri Alma

İşlemi yaptıktan sonra verdiğiniz e-posta adresine şifre sıfırlama bağlantısı gelecektir. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra şifre değiştirmek için karşınıza bir forma açılacaktır. Burada şifrenizi yazdıktan ve onayladıktan sonra artık yeni şifrenizle Raidcall’a giriş yapabilirsiniz.

Eğer Raidcall hesabınızı açarken kullandığınız e-postayı hatırlamıyorsanız şifrenizi geri almak için hiçbir yöntem bulunmamaktadır. Eğer böyle bir durumda iseniz yapabileceğiniz yeni bir RC hesabı açmaktır. Bu işlemi yapmak için aşağıda bulunan Raidcall Kaydol butonuna basmanız ve yazıda anlatılanları yapmanız gerekmektedir.

Raidcall Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

5 Yorumlar

  1. elinize sağlık tşkkrler

  2. Word Verification bölümünde CAPTCHA test failed hatası alıyorum

  3. süleyman şenses

    S.a kardeşim (Doğrulama kodu yazıyorum kabul “ETMİYOR”) Thank you

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.