Rail Nation İndir – Kaydol

Tarayıcı üzerinden yükleme yapmadan oynanabilen Rail Nation; online demiryolu strateji oyunudur. Piyasadaki diğer kalıplaşmış oyunların dışında farklı bir konseptle yayınlanmış olan Rail Nation oyununda bir demiryolu şirketine sahip olup, bu şirketinizi kontrol edip genişletmeye çalışacaksınız. İlk başta kulağa basit gibi gelen fakat çok kolay olmayan bu amaçta iyi bir bir strateji ile hareket etmeniz gerekiyor. Siz de bu farklı ve eğlenceli Rain Nation oyununa ücretsiz kayıt olup, oyunu Türkçe oynamak için Rail Nation Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Rail Nation Nasıl Oynanır? Herhangi bir tarayıcı üzerinden ücretsiz ve Türkçe olarak oynanabilen Rail Naiton’da birbirinden güzel trenler sizleri bekliyor. Oyundaki amacınız sahibi olduğunuz demiryolu şirketinizi işleterek, geliştirmek. Bunun için farklı trenler alarak işlerinizi büyütebilir, farklı şehirlerle ticaretler ve anlaşmalar yaparak ekonomik gücünüzü büyütebilirsiniz. Rail Nation’da geniş bir içeriğin yanında kullanılmış olan grafikler de oldukça tatmin edici. Tren çeşitleri olarak da geniş bir yelpazede sunulmuş buharlı, dizel ve elektrikli 36 çeşit tren bulunmaktadır. Ayrıca bu trenlerin lokomotiflerinde kullanabileceğiniz 48 çeşit vagon bulunmaktadır.

Rail Nation Yardım? Farklı şehirler arasında trenler vasıtasıyla ticaret yapıp, ürünler taşıyabildiğiniz oyunda başlangıçta buharlı trenlerle başlıyorsunuz (Bu trenlerin özelliklerini alt kısımda bulabilirsiniz) Ticaret yapıp, demiryolu şirketinizin ekonomik seviyesini yükselttiğinizde çağlar atlayabilir, buharlı trenlerden daha gelişmiş olan dizel ve elektrikli trenleri satın alabilirsiniz. Böylece daha önce buharlı trenlerle yaptığınız yolculukları daha hızlı yapıp, daha çabuk gelişme imkanını elde edebilirsiniz. Farklı bir yapıyla yayınlanan ve klasik oyunlardan sıkılmış olanlar için denenmesininde fayda gördüğümüz Rail Nation oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

Sponsor Reklam

Rail Nation Kaydol? Rail Nation oyununu oynamak için öncelikle kısa süren bir üyelik kaydı yapmamız gerekiyor. Bunun için öncelikle sizler için verdiğimiz yazımızın sonundaki Rail Nation Kaydol – Oyna butonuna tıklıyoruz. Butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki “E-posta adresi, şifre, şifre tekrarı” boşluklarını doldurup, bu kısımların altındaki kutucuğu işaretleyip kaydol butonuna tıkladığınızda artık oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca oyuna Facebook hesabınız üzerinden de kayıt olabildiğinizi hatırlatalım.

Oyundaki önemli unsurlardan birisi de ürünlerdir. Her çağ atladığınızda yeni ürünlerin kilidi açılır ve şehrin seviye durumuna göre, şehrinizi büyütmek için ürünleri teslim etmeniz gerekmektedir. Örneğin 2. çağda kullanabileceğiniz ürünler şunlardır; et, kumaş, hamur işi, kağıt, hırdavat ve un. Bu ürünler yalnızca 2. çağ ve sonraki çağlarda kullanılabilir. Bu ürünleri teslim etmek için sürekli araştırmalar yapmanız ve özelliği daha fazla olan iyi lokomotifler satın almanız gerekmektedir.

Rail Nation oyununda yer alan işçiler ve özellikleri şu şekildedir;

-Robert Stephenson: Buharlı lokomotiflerin hızını 10 km/s’e yükseltir

-James Watt: %40 daha ucuz lokomotif güncelleştirmesi yapabilir

-Richard Arkwirght: %20 ikramiyeyi iplik ve pamuk teslimatında kazandırır

-Crhristoph Comulbus: %20 ikramiyeyi tahıl ve sığır teslimatlarında kazandırır

-Galileo Galilei: Saatte 5 saygınlık puanı kazandırır

-Matthew Boulton: Geliştirme maliyetlerini istasyon binaları için %25 azaltır

-Isambard Brunel: %50 oranında hizmet maliyetlerini azaltır

-Henry Bessemer: %20 oranında ikramiyeyi kömür ve demir teslimatlarında kazandırır

-August Borsig: %40 ikramiyeyi demir teslimatında kazandırır

-Johannes Gutenberg: %20 oranında ikramiyeyi odun ve kereste teslimatında kazandırır

-Henry Cort: %40 ikramiyeyi deri teslimatında kazandırır

-Karl Brescius: Yeni yol satın alma işlemini %30 daha ucuz yapar

-George Washington: Şehir teslimatında %50 oranında ikramiyeyi saygınlık için kazanabilir

-Richard Trevithick: %30 daha hızlı istasyon binalarının inşasını yapabilir

-Leonardo da Vinci: İstasyon binalarının inşasında %30 daha hızlı üretim yapabilir

-John D. Rockefeller: Saatte 5000 dolar kazandırabilir

-John Harrison: Bekleme süresini %25 oranında azaltabilir

-Adam Smith: Yatırım maliyetlerinin %20 azaltır

-Friederich Schiller: 6 saatte bir araştırma puanı üretir

Oyunda başlangıçta karşılaşacağınız 5 farklı buharlı lokomotif vardır. Bu lokomotiflere ve özelliklerine kısaca bakacak olursak;

-Bat: Bat lokomotifi ikinci çağın ilk lokomotifidir. Yeni çağın ürünlerini taşıyabilir. Uzun mesafeler için tasarlanmış olup 4 vagon çekebilir. Ayrıca bu lokomotife 4 geliştirme ekleyebilirsiniz

-Lynx: Kısa mesafeler için daha uygun olarak üretilmiştir. 4 vagon çekebilmesinin yanında ayrıca 3 geliştirme eklenebilmektedir

-Black Bear: Uzun mesafelerde daha verimli çalışmaktadır. 4 vagon taşıma özelliğinin yanında 3 geliştirme eklenebilmektedir

-Panther: Orta mesafe uzunluğundaki taşımalar için daha uygundur. Falcon’dan daha iyi olan Panther, 4 vagon çekebilir ve 4 güncelleştirme eklenebilir

-Elephant: İkinci çağdaki sonuncu ve en iyi lokomotiftir. Uzun mesafelerde daha verimli çalışır. 4 vagon çekebilmesinin yanında 5 güncelleştirme eklenebilir.

Ve daha birçok unsuru ve ilginç yanı bulunan Rail Nation oyununu hiç sıkılmadan oynayacağınızı tahmin ediyoruz. Siz de Rail Nation oyununa ücretsiz kayıt olup, oyunu oynamak için hemen aşağıdaki Rail Nation Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Rail Nation KAYDOL-OYNA

Rail Nation İndir – Android

Rail Nation İndir – iOS

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.