World of Warplanes İndir – Kaydol

World of Warplanes oyunu aksiyon dolu uçak savaşı ile sizleri bekliyor. Herhangi bir yüklemeye gerek olmaksızın tarayıcınızın üzerinden ücretsiz oynayabildiğiniz World of Warplanes Savaş, Strateji, Aksiyon türündedir. 2. Dünya Savaşı döneminde geçen oyun da farklı uluslara ait uçakları kullanabileceksiniz. Siz de World of Warplanes oyunu ücretsiz oynamak için yazımızın sonundaki World of Warplanes Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

World of Warplanes Nasıl Oynanır? World of Tanks oyunu ile dikkat çeken Wargaming tarafından yayınlanmış olan oyun bu sefer havada geçiyor. Oyunda Amerika, Sovyetler Birliği, Japonya ve Almanya olmak üzere 4 farklı devlete ait çeşitli uçaklar bulunuyor. Seçebildiğiniz bu uçakları farklı şekillerde özelleştirebiliyorsunuz. Özelleştirme kısmında uçağın motor, silah ve dış bölümlerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ayrıca oyunda seçtiğiniz ulusa göre ilerleme yani teknoloji ağacı bulunuyor. Gerçekçi bir şekilde hazırlanmış olan bu bölümde, oyunda ilerledikçe uçaklarda kullanılan teknoloji artacak ve daha etkili uçaklar seçebileceksiniz. Havada süren savaşlara katılacağınız oyunda farklı modlarda savaşabilirsiniz. Bilgisayarda oyunun size vereceği görevleri yerine getirmenizin yanında diğer kullanıcılara karşı online olarak savaşabilirsiniz. Böylece oyunu daha heyecanlı ve rekabetçi bir ortama getirebilirsiniz.

World of Warplanes Yardım? World of Warplanes oyununda 4 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlar Standart Battle, Single Battle, Training ve Team Training’tir. Bu modları Savaş Modu ve Antreman Modu olarak ayırmak da mümkün. Antreman Modu’nda kendinizi geliştirebilirsiniz. Bunun yanında co-op olarak takımınızla birlikte uçuş antremanları yapabilirsiniz. Savaş Modu’nda ise; 2 takımın halinde 15’er uçağın katıldığı bir savaşa dahil olabilirsiniz. Gerçek zamanlı diğer kullanıcılarla savaştığınız bu modda savaş en fazla 15 dakika sürüyor. Burada düşmanlarınızın uçaklarını ve üslerini yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda savaş dönemleri dışında vaktinizi hangarda geçirebilirsiniz. Hangar kısmında uçaklarınızı tamir edebilir, uçağınız için parça, malzeme alabilir, diğer oyuncularla konuşabilir, katıldığınız savaş sonrası istatistiklere buradan ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

World of Warplanes Kaydol? World of Warplanes oyunu oynamak için öncelikle sizler için aşağıda verdiğimiz World of Warplanes İndir butonuna tıklayıp, oyunun yükleme dosyasını indiriyoruz. İndirdiğimiz bu dosyayı çift tıklayarak yükleme işlemini tamamlıyoruz. Daha sonra ise yine aşağıda verdiğimiz World of Warplanes Kaydol – Oyna butonuna tıklayarak açılan penceredeki “Email, Kullanıcı Adı, Şifre, Şifre Tekrar, Resimdeki Karakter” boşluklarını doldurup, “I accept EULA” kutucuğunu işaretleyip “Continue” butonuna tıkladıktan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Heyecan ve aksiyonu havada yaşamak isteyenler için oldukça başarılı bir oyun olan World of Warplanes’i siz de ücretsiz oynamak istiyorsanız, hemen aşağıdaki World of Warplanes İndir – Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

  World of Warplanes İNDİR

World of Warplanes KAYDOL-OYNA

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.