Resimli Kelime Bulmaca Cevapları

Popüler cep telefonu uygulaması Resimli Kelime Bulmaca oyunu hakkında şu ana kadar sizlere 8 farklı yazı hazırladık. Bu yazıları farklı yazılar şekline hazırlamamızın nedeni ise sizlerin cevapları daha kolay bulmanızı sağlamaktı. Peki bu cevaplara nasıl ulaşacaksınız ve cevapları en kolay nasıl bulursunuz bu yazımızda da bu konuda yardımcı olacağız.

Sponsor Reklam

Sizler için ekran görüntülü olarak soruları hazırladık ve cevapları harf sayısına göre kategori yaptık. Böylelikle yüzlerce cevap arasından aramayı sizler için kolaylaştırdık. Peki arama yaparken nasıl bir arama yapmalı ve nelere dikkat etmelisiniz. İlk önce cevap sayısına göre aşağıda verilen bağlantılara tıklayarak gerekli sayfayı açmanız gerekmektedir. Sayfayı açtıktan sonra yapmanız gerekenler ise bir sonraki paragrafta sizlere anlatılacaktır. Oyunda 2 harfli sorularda artık yer almaktadır, fakat şu ana kadar sadece birkaç soru karşımıza çıktığı için bu kategoride cevaplar çoğaldığında burada yer alacaktır. Ayrıca yazılar artık çok uzun olduğu için sizin için 2. yazıları yazmaya başladık. İlk olarak 5 harfli cevapların sayısı çok olduğu için cevapların 2.sini buradan başladık. Aşağıdaki ekran görüntüsüne sadece ve sadece bu sitede görebilirsiniz. Çünkü sizin için tüm oyunu bitirdik.

Resimli Kelime Bulmacayı Bitirdik
Resimli Kelime Bulmacayı Bitirdik

Cevapların hepsini yukarıdaki yazıda toparladık. Tüm cevapların olduğu tek site olmaktan gurur duyuyoruz!

Sponsor Reklam

İlgili sayfayı açtıktan sonra sorunuzda gördüğünüz kelimeler ile arama yapmanız cevabı bulmanızı oldukça kolaylaştıracaktır. Örnek olarak aşağıdaki gibi bir soruyla karşılaştığınızı düşünelim. Bu soruda resimlere baktığınızda ilk ne görüyor ilk ne aklınıza geliyorsa kelime aramada onu kullanmalısınız. Kelime arama yapmak için ise CTTL ve F tuşlarına bastığınızda karşınıza arama penceresi çıkacaktır. Tabi Internet Explorer, Chrome, Firefox vb. hepsinde farklı bir arama penceresi açılmaktadır.

Resimli Kelime Bulmaca Cevaplarını Arama
Resimli Kelime Bulmaca Cevaplarını Arama

Yukarıda alan ekran görüntüsü karşınıza çıkan soru olarak düşünün. Burada en göze batan resim “kelebek” hatta “mavi kelebektir”. Ama aramalarda olabildiğince basit arama yapmak bulmanızı daha kolaylaştıracağı için ilk önce “kelebek” diye aratmak uygun olacaktır. Arama yaptığınızda sonuç aşağıdaki gibi olacaktır. Böylelikle hiç zorlanmadan cevaba ulaşmış olacaksınız. Eğer arama olarak seçtiğiniz kelime “kadın” – “çocuk” gibi çok çıkan bir kelime ise ileri okları ile tek tek ilerleyerek de cevaba ulaşabilirsiniz.

Resimli Kelime Bulmaca Hile
Resimli Kelime Bulmaca Hile

Bazı sorularda aynı resimlerle farklı kelimeler cevap olmaktadır, bu konuda dikkatli olun. Örnek olarak Boğa güreşi, boğa ve matador, şehir görüntüsü ve Messi. Bu resimlere benzeyen bir cevap: “İspanya” iken bir soruda cevap “Mardrid”dir. Resimlerde yer alan tüm cevaplar “doğrudur”. Hepsi birebir kontrol edildikten sonra sizlere sunulmuştur. Sadece bazı soruların resimlerinde “yazım” hatası olabilmektedir. Eğer sorunun cevabını bulamadıysanız endişelenmeyin, cevap kaç harfli ise o sayfada yorum gönder kısmını kullanarak soruda gördüklerinizi olabildiğine ayrıntılı bir şekilde açıklamaya çalışın. Eğer üşenmez ve çıkan harfleri de yoruma eklerseniz sizin için cevabı bulmamız oldukça kolay olacaktır. Resimli Kelime Bulmaca hilesi olarak en güzel ve en etkili yöntem budur. Takıldığınız yerleri bu küçük “hileyle” geçmeyi ihmal etmeyin.

Sıralı olarak tüm cevapları görebileceğiniz videolarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Resimli Kelime Bulmaca Cevaplarını nasıl arayacağınızı ve nasıl sorularınızın cevabına ulaşacağınız anlattığımız videoya aşağıda ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Brawl Stars Kupa Yolu Karakterlerinin İncelemesi

Türkiye birinciliği ve dünyada ilk 200 de yer alan indirkaydol.com hesabının sahibi olarak sizlere Brawl …

5 Yorumlar

  1. merhaba,
    iki adet bilgisayar ekranı(ikisinde de açılmış program görünüyor), arka arkaya dizilmiş gri arabalar en öndeki arabanın bagajında bir adam var, ve bir çizimin olduğu bir resim(kullanma kılavuzlarında parçaların nasıl birleştirileceğini gösteren resimler olur ya, o şekilde)
    k u o j a n b i m l y t harfler bunlar. 6 harfli cevap.

  2. güzel çokk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.