Resimli Kelime Bulmaca İndir – Oyna

4 Resim ve bunları ortak anlatan bir kelime! Dodo Ent. tarafından yayınlanan Resimli Kelime Bulmaca uygulaması ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Resimli Kelime Bulmaca uygulaması ile sizlere verilen 4 resimle ilgili ortak olan kelimeyi karışık harfler arasında olşuturarak, kelime hazinenizi sorgulayıp, biraz da beyin jimnastiği yapmak istiyorsanız, yazımızın sonundaki Resimli Kelime Bulmaca İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Resimli Kelime Bulmaca Nasıl Oynanır? Oyuna başladığınızda vaktinizin nasıl geçeceğini anlayamayacaksınız. Oyunda, ekranın üst kısmında sizlere dört adet resim veriliyor. Alt kısmında ise çeşitli sayılarda ve karışık olarak bu tahmin edeceğiniz kelimelerin harflerini barındıran bir araç çubuğu bulunuyor. Ekranın orta kısmındaki mavi tondaki yerde ise kelimenin harflerinin sırasını ve toplamda kaç harf olacağını gösteriyor. Oyundaki amacınız sizlere verilen bu resim ve karışık harflerle; dört resmi de çağrıştıran kelimeyi bulmak. Eğer dört resim arasındaki ortak bağlantıyı bulamazsanız, bazı durumlarda karışık harfler arasından yardım alabilirsiniz. Oldukça eğlenceli ve ilginç bir uygulama olan Resimli Kelime Bulmaca oyununun bağımlısı olabilirsiniz. Bizden söylemesi…

Resimli Kelime Bulmaca Yardım? Resimli Kelime Bulmaca oyununda ilk olarak başlangıç seviyesinden başlıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe tahmini giderek zorlaşan kelimelerle karşılaşacaksınız. Oyunu oynarken öyle anlar gelecek ki, dakikalarca fotoğraflara bakıp, ortak bir kelime bulmaya çalışacaksınız. Oyunu daha iyi anlamanız için, oyunun içerisindeki bir sorudan örnek verelim. Ekrandaki dört adet resim sırasıyla şunları göstermektedir; Anıtkabir, Eyfel Kulesi, Beyaz Saray ve Londra Kulesi. Şimdi bunları ortak olarak çağrıştıran kelimeyi bulmak için biraz beyin jimnastiği yapalım. Başlangıç seviyesindeki sorulardan biri olan sorunun cevabı, ekranda alt kısımdaki karışık harflerin içinde de bulunan başkent. İşte bu kadar basit. Oyunda ilerledikçe giderek seviye artacak ve daha iyi düşünmeniz gerekecek. Ayrıca oyunda ilerleyip puanlar kazandıkça Facebook hesabınız üzerinden bu puanları paylaşımını yapabilir, arkadaşlarınızla bir yarış havasına girebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Resimli Kelime Bulmaca İndir ve Gereksinimleri? Uygulama iOS tabanlı iPhone, iPad ve iPod touch kullanıcılarına yönelik olarak ücretsiz ve Türkçe olarak Dodo Ent. tarafından yayınlamıştır. Uygulamayı yüklemek için iOS sürümünüzün 6.0 ve üzeri olması gerekmektedir. Cihazınızda 41.9 MB yer kaplayan uygulama, iOS kullanıcıları arasında en fazla oynanan oyunlar arasındadır. Oyunun indirme sayfası altındaki kullanıcı yorumları, oyunun ne kadar eğlenceli olduğunu anlatmaktadır. Uygulama hem Android hem de iOS kullanıcıları tarafından oldukça fazla sayıda indirilen ve en çok tercih edilen oyunlardan biridir.

Zeka ve eğlence dolu Resimli Kelime Bulmaca uygulaması ile oldukça zevkli ve arkadaşlarınıza karşı rekabet dolu bir ortam sizleri bekliyor. Siz de uygulamayı ücretsiz ve Türkçe olarak indirmek istiyorsanız, aşağıdaki Resimli Kelime Bulmaca İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

  Resimli Kelime Bulmaca (iPhone, iPad) İNDİR

 

Resimli Kelime Bulmaca İndir
Resimli Kelime Bulmaca İndir

 

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Tavla Plus İndir – Oyna

Dünya tarihinin en eski oyunlarından birisi olan tavla, Türk kültürünün de değişmezlerinden birisidir. Dükkanın önüne …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.