Anasayfa / Yardım / Roblox Şifremi Unuttum

Roblox Şifremi Unuttum

En çok sevilen oyunlardan, oyun platformlarından birisi olan Roblox şifrenizi unuttuysanız, bu yazıda anlatılanları yaparak şifrenizi geri alabilirsiniz. Üstelik yazımızda Roblox kullanıcı adını unutanlar için de ne yapmaları gerektiğini anlatan ekran resimli yardımımız da mevcuttur. Her zaman olduğu gibi herhangi bir yerde sorun yaşar, anlamadığınız bir yer olursa yazı sonundaki yorum kısmından bana sorununuzu iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Roblox Şifre Geri Alma: Platforma kayıt olurken eposta yada cep telefonu numarası istememektedir. Bu nedenle kayıt olduktan sonra siz epostanızı girmediyseniz ve şifrenizi unuttuysanız hesabınızı geri alamazsınız. Ama kayıt olduktan sonra eposta yada cep telefonunuzu eklediyseniz o zaman aşağıda yer alan Roblox Şifremi Unuttum butonuna basarak işleme başlayabilirsiniz.

Roblox Şifremi Unuttum

Roblox Şifremi Unuttum

Açılan pencerede hesabınıza kayıtlı olan eposta yada cep telefonunuzu yazdıktan sonra “submit” demelisiniz. Epostanıza şifre sıfırlama epostası gelecektir. Nadir olarak Spam – Gereksiz vb. klasöre bu eposta gelebilir. Eğer 5 dakika içinde eposta gelmezse bu klasörleri kontrol etmeyi unutmayın.

Sponsor Reklam
Roblox Şifre Geri Alma

Gelen epostada yer alan Reset Password yazısına tıklayarak şifre sıfırlama ekranına gelebilirsiniz. Unutmayın şifre sıfırlama isteği gönderdikten sonra 1 saat içinde “reset password” butonuna tıklayıp şifrenizi değiştirmelisiniz. Aksi takdirde şifre sıfırlama bağlantısı devre dışı kalacaktır. Bağlantıya tıkladığınızda aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi yeni şifrenizi iki kez yazdıktan sonra “submit” diyerek şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Roblox Şifre Sıfırlama

Roblox Kullanıcı adınızı unuttuysanız nasıl bulacaksınız? Aşağıda yer alan butona tıklayın açılan sayfa şifre sıfırlama sayfasıdır. Burada “Forgot Username” yazısına tıklayın. Buraya hesabınıza kayıtlı epostanızı yada cep telefonunuzu yazın ve submit butonuna tıklayın. Epostanıza kullanıcı adınızın ne olduğunu belirten bir eposta gelecektir.

Roblox Kullanıcı Adımı Unuttum

Roblox Kullanıcı Adımı Unuttum

Her zaman her konuda benden destek istemek için yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

TikTok Şifremi Unuttum

Sevilen uygulama TikTok şifrenizi unuttuysanız bu yazıda sizlere ekran görüntülü olarak adım adım nasıl şifrenizi …

2 Yorumlar

  1. Abi ben hesapa cep tel koydum ama örnk tel no +90 la başlıyoya şifremi unutttum kısmında tel noyla yapınca ben onu 0 la başlattım 0 la yazınca tele mesaj gelmiyor 0sız yazıncada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.