Safezone İndir

Dosya şifreleme amacıyla geliştirilen en iyi yazılımlardan biri olan Safezone, kişisel veri ve dosya güvenliğinizi sağlamaya yeterli olacak bir programdır. Ücretsiz olarak Magic Voltage Technologies tarafından yayınlanan program Windows İşletim Sistemi üzerinde kullanılabilmektedir. Siz de yazımızda özelliklerini ve nasıl kullanabileceğinizi anlattığımız Safezone programını ücretsiz indirmek istiyorsanız sağ üst köşedeki “İndir” ya da yazımızın sonundaki Safezone İndir butonlarından birisine tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Safezone Nasıl Kullanılır? Ücretsiz olarak sunulan Safezone yüksek güvenlikli bir şekilde kullanılabilen bir dosya şifreleme programıdır. Günümüzde her an karşılaşabileceğimiz hırsızlık durumları karşısında oldukça fazla işe yarayan program sayesinde yüksek derecede dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz. Programı kullananlar tarafından oldukça fazla beğenilen Safezone, dosya şifreleme konusunda fazla deneyimi olmayan kullanıcıların bile kolaylıkla anlayabileceği şekilde basit ve anlaşılır bir arayüze sahip. Programı indirdikten sonra bir dosyayı şifrelemek veya şifreyi kaldırmak sadece birkaç saniyenizi alıyor.

Safezone İndir
Safezone İndir

Safezone Yardım? Programı kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli bir şey yok. Çünkü program oldukça basit bir arayüzle sunulmuş. Ayrıca programı kullanmak için özel olarak kayıt olmanız da gerekmiyor. Bilgisayarınızda Windows 8.1,8,7,Vista,XP sürümlerinden birsini kullanıyor olmanız yeterli. Şimdi de Safezone Nasıl Kurulur sorusunun cevabını verelim.  Sitemizden “Safezone İndir” butonuna tıkladığınızda otomatik olarak programın “exe” uzantılı yükleme dosyasını indirmiş oluyorsunuz. Daha sonra eğer “bu programın bilgisayarınızda değişiklik yapmasına izin vermek istiyor musunuz?” sorusuyla karşılaşırsanız “evet” butonunu tıklıyorsunuz. Daha sonraki aşamada ise çıkan ekranda “next (ileri)” butonuna tıkladıktan sonra açılan pencerede Safezone’u nereye yüklemek istiyorsanız yerini seçip “next” butonuna tıklıyorsunuz. Sonra açılan iki pencerede de “next”e tıkladıktan sonra “install” seçeneğine tıkladıktan sonra program yükleniyor ve son olarak da “finish” butonuna tıklarsanız artık Safezone kullanımınıza hazır hale geliyor. Bu adımları uyguladıktan sonra dosyalarınızı güven altına alıp, sadece sizin gireceğiniz şifreyle dosyaları açabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Bilgisayarınızdaki dosyaları yüksek güvenlikle şifrelemek istiyorsanız Safezone programı sizler için yeterli olacaktır. Siz de Safezone programını ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, aşağıdaki Safezone İndir butonuna tıklamanız yeterlidir. Böylece bilgisayarınızdaki dosyaları şifreleyerek, istemediğiniz kişilerin dosyalarınıza ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Safezone İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Kaspersky Kaldırma Aracı İndir

Sektörün en iyi antivirüs programlarından birisi olsa da Kaspersky antivirüs kaldırmak bazen sorun olmaktadır. Bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.