Shadow Kings İndir – Kaydol

Yayınladığı oyunlarla oldukça beğeni ve başarı kazanmış olan Goodgame Studios, Shadow Kings ile yine iyi bir iş çıkarmış diyebiliriz. Facebook, internet tarayıcısı ve Android tabanlı akıllı cep telefonları ve tabletler ile iOS tabanlı iPhone ve iPadleriniz üzerinden oynanabilen Shadow Kings oldukça keyifli bir oyundur. Oyunda sahip olduğunuz şehri düşmanlarınıza karşı savunacak ve bu savunmayı gerçekleştirirken iyi bir strateji ile başarılı olabileceksiniz. Siz de eğlenceli Shadow Kings oyununu ücretiz olarak indirip oynamak istiyorsanız, yazımızın sonundaki Shadow Kings İndir – Kaydol butonuna tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Shadow Kings Nasıl Oynanır? Oyunda Elf, Cüce ve İnsan sınıflarından oluşan askerleriniz ile şehrinizi koruyacaksınız. Şehrinizde bu korumayı sağlarken koruma kalkanı hazırlayacak ve düşmanınızın her an her yerden saldırı yapabilme ihtimaline karşı iyi bir strateji geliştireceksiniz. Shadow Kings bu stratejik savunma sistemi ile diğer benzer savunma oyunlarından biraz farklı. Çünkü oyunda daha canlı grafikler ve güzel görsellerin yanında geniş bir içerik ile oyun içerisinde kullanılan materyaller  karşımıza çıkıyor. Bu özelliklerinden dolayı Shadow Kings daha eğlenceli bir oyun haline geliyor.

Shadow Kings Yardım? Oyun Orta Çağ’da geçiyor.  Bu çağdaki barbarların, piyadelerin, okçuların ve daha birçok çeşitli birimin yer almasından oluşuyor. Oldukça kaliteli animasyon ve grafiklerin kullanıldığı oyunda küçük bir şehir ya da köy diyebileceğimiz bir yerde maceraya başlıyorsunuz. Bu küçük şehri istediğiniz gibi bir düzen içinde dizayn edebilirsiniz. Sokak lambalarından tutun da şehir içi çiçek süslemelerine kadar her şeyi siz oluşturuyorsunuz. Böylece halkınızın ve işçilerinizin moralini yüksek tutuyor ve ekonomik olarak güçlenebiliyorsunuz. Daha fazla üretim yaptıkça daha fazla para elde ediyor ve bu kazandığınız paraları rakiplerinizden gelecek saldırılara karşı ve şehrinizin gelişmesinde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca vatandaşlarınızdan vergiler toplayarak da gelir elde edebiliyorsunuz. Fakat burada vatandaşlarınıza fazla yüklenmeden vergi almaya çalışın. Yoksa toplumun huzuru ve refah seviyesi düşerse oyunda hiç beklemediğiniz bir sonla karşılaşabilirsiniz. Bunun dışında gelir elde etmek için en önemli unsurlardan biri de ürettiğiniz ürünleri pazarlamanız yani ticaret yapmanızdır. İyi bir ticaret ilkesi ve yolu izlerseniz oyunda daha başarılı olabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunda savunan ve saldıran şeklinde birimler ikiye ayrılıyor. Şehrinize saldırı olduğunda inşa ettiğiniz kale ve duvarları kullanacaksınız. Bu kuleleri de yağ kazanları veya hücum anında merdiven kullanarak tırmanma gibi özelliklerle kullanabilirsiniz. Oyundaki görevler de oldukça keyifli bir tarzda hazırlanmış. Mantık dışı ve oldukça zor görevlerden kaçınılarak oyundan daha fazla zevk alabilmeniz amaçlanmış.

Shadow Kings İndir – Kaydol? Shadow Kings oyunu Facebook, internet tarayıcısı, Android tabanlı cep telefonu ve tablet ile iOS tabanlı iPhone ve iPadler üzerinden oynanabilmektedir. Eğer Android tabanlı bir cihaz sahibiyseniz Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması gerekmektedir. iOS tabanlı cihaz kullanıyorsanız ise iOS sürümünüzün 5.0 ve üzeri olması gerekmektedir. Oyunu Facebook üzerinden oynamak istiyorsanız, aşağıda size sunduğumuz Shadow Kings (Facebook) butonuna tıklayarak, direkt olarak Facebook hesabınız üzerinden oyunu oynayabilirsiniz. Son olarak eğer herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden oyunu oynayacaksanız, öncelikle aşağıdaki Shadow Kings (Online) Kaydol – Oyna butonuna tıklamalısınız. Butona tıkladıktan yeni bir pencere açılacak ve direkt olarak oyun sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan bu sayfada ilk olarak oyuna kaydolmak için “Oyuncu Adı, E-posta, Şifre” boşluklarını dolduracaksınız. Bu boşlukları doldurduktan sonra “Oyna” butonuna tıkladığınızda artık oyunu online olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Oldukça eğlenceli ve başarılı grafiklerle sunulmuş olan Shadow Kings oyunu diğer savunma oyunlarından ayrılarak daha detaylı ve etkileyici bir oyundur. Siz de Shadow Kings oyununu ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız, aşağıda bulunan ve kendi cihazınıza uygun olan Shadow Kings İndir – Kaydol butonuna tıklamanız yeterlidir.

Shadow Kings (Android) İNDİR-OYNA

Shadow Kings (iPhone-iPad) İNDİR-OYNA

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.