Ski in Sky İndir – Oyna

Yine bir Türk gencinin geliştirmiş olduğu oyunu sizlere tanıtacağız. Türk gençlerinin de eğlenceli ve keyifli oyunlar yapabildiğini, android oyun dünyasında yavaş yavaş Türklerinde yer edindiğini görebilirsiniz. Sizlere tanıtacağımız Ski in Sky oyunu sonsuz ilerlemeli oyunlardan birisidir. Oldukça zorlayıcı olması oyunda hırs yapmanıza neden olacaktır.

Sponsor Reklam

Ski in Sky nasıl oynanır? Oyundaki karakter bir küp ve bu küpü engellere çarpmadan ilerletmek hedefimizdir. Ne kadar ilerlerseniz engel sayıları o kadar artacak – küpümüz daha hızlanacak ve oyun çok daha zorlaşacaktır. Oyunda sağa sola giderken bir elinizde sürekli yavaşla yazısının üstünde olmalıdır. Yalnız sürekli yavaş olarak gidemezsiniz, çünkü rampadan hızlı atlamazsanız boşluğu geçemezsiniz. Yada hareketli engeller sürekli yavaş hızda giderseniz kesin küpünüze çarpar.

Oyun ciddi anlamda çok ama çok zor bir oyun. Hani yıllardır çok farklı oyunlar oynamış biri olarak 15 dakika uğraşıp en fazla 196 puan yapabildim. Sanırım oyunu zevkli klan da bu zorluğu. Birbirinden farklı başlangıçlarda haritayı ezberlemeyi zorlaştırıyor. Üstelik her engelden kurtulmak için farklı stratejiler izlemek gerekiyor. Yukarıda bahsettiğim gibi sadece yavaş gideyim ben ağır ağır çok ilerlerim diye bir şey söz konusu değil. Hareketli engeller hemen küpü paramparça ediyor.

Sponsor Reklam

Türk gençlerinin yaptıkları oyunları sizlere tanıtmaya devam edeceğiz. Android telefon ve tabletlerde oynanan bu oyunu aşağıda yer alan Ski in Sky İndir butonuna tıklayarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Ski in Sky İndir

Oyunla ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.