Stallion Race Kaydol – Oyna

Kesinlikle az bulunan türden oyunlardan biri olan Stallion Race at tutkunları için yapılmıştır. Atların asil dünyasında at yarışlarının tüm keyfini sürebileceğiniz mükemmel bir mantığa sahip oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabilinmektedir.

Sponsor Reklam

Atlarla ilgili her ayrıntının düşünüldüğü oyunun biraz özelliklerinden bahsedelim. Tek bir at ve jokey ile başladığınız oyunda at ve jokey sayısını artırabiliyorsunuz. Tabi bu sayıları arttırmak için verilen görevleri yapmalı, belirtilen yarışlarda derece yapmalısınız. Seviyeniz arttıkça daha iyi jokeyler ve atlara sahip olabiliyorsunuz.

At sayısını arttırabilmek için damızlık atlar bulabilir ve kendi saf kan atınızı yetiştirebilirsiniz. Her at soy kütüğüne sahiptir, yani siz oynayıp daha güçlü, hızlı atlar yetiştirebilirsiniz. Bunun için uygun binaları geliştirmeli ve damızlık atlar bulmalısınız. Atlara ayrıca farklı özellikler ekleyebilir, onları eğitim tesislerinde geliştirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Her ayrıntının en ince noktasına kadar planlandığı oyunda tüm dünyanın en büyük at yarışlarına katılabilirsiniz. Katıldığınız yarışlardan deneyim puanı (xp), madalya, özel güçlendirmeler, jokey ve at için aksesurlar, para vb. birçok şey kazanabilirsiniz. Özellikle aksesuarları geliştirerek jokey ve atınızı daha hızlı, güçlü, atak vb. özellikler ekleyebilir yarışlarda başarıyı yakalayabilirsiniz.

Diğer yarışlara bahis oynama, birebir kapışma, dünya turnesi, arena vb. birçok ek özellik oyunda yer almaktadır. Ayrıca kıyafetlere ek özellik kazandırma, jokeye beceri öğretme, araba satın alma, ev satın alma, bilet satma vb. birçok farklı oyuna özel kısım da bulunmaktadır.

Stallion Race gerçek bir at oyunu similasyonudur. At yarışı oynamak için bundan daha iyi bir oyun bulamazsınız. Ne yazık ki şuan için sadece İngilizce olan oyun dil problemi olanları biraz zorlayabilir. Birçok ayrıntı barındırdığı için burada oyunun tüm özelliklerini size aktaramıyoruz. Fakat oyunda anlamadığınız bir yer olursa bize sormaktan çekinmeyin, sizin için Türkçe’ye çevirebilir, ne yapmanız gerektiğini anlatabiliriz. Bunun için aşağıda bulunan yorum gönder kısmını kullanabilirsiniz.

Türünün nadir örneklerinden olan Stallion Race oynayarak, gerçeğe yakın bir at yarışı simülasyonu deneyimi yaşayabilirsiniz. Sizde bu güzel oyun için aşağıda bulunan Stallion Race Kaydol butonuna basın ve at tutkunuzu sanal dünyaya taşıyın.

Stallion Race Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.