Shaiya İndir – Shaiya Kaydol

Aeria Games tarafından piyasaya sürülen Shaiya MMORPG çoklu oyunculu online rol yapma oyunu türündedir. Özellikle görsel kalitesi ile birçok ödüle layık görülen Shaiya türün tutkunlarının kesinlikle denemesi gereken bir oyundur. Yıllardır beğenilerek oynanan oyun popülerliğinden bir şey kaybetmeden oyun severlere hizmet etmeye devam etmektedir.

Sponsor Reklam

Elflerin hikayesine dayanan oyunda 4 farklı ırk bulunmaktadır. Bu ırkların birbiriyle olan savaşları ve ırklar içi rekabet inanılmazdır. Bu ırkların listesi ve kısa bilgiler aşağıda sizin için listelenmiştir:

İnsanlar: Güç, zeka ve çeviklik özellikleri etkili olan insanlar Teos dünyasının en genç ırkıdır. Elfler ile beraber hareket edebilen insan ırkı tanrıçaları tarafından düzeni sağlamaları için gönderildi. Fakat acımasız dünyanın içinde sadece savaşın bir parçası olabildiler. Dost olarak sadece Elf ırkına sahip olan insanlar büyücü ve cengaver olarak ün salmışlardır.

Sponsor Reklam

Elfler: Düzene olan tutkuları ve tedbirli yapıları ile bilinen Elf’ler aynı zamanda zekidirler. Işık Tanrıçası tarafından kutsanmış olan bu ırk Vailler ile aynı soydan gelmektedirler. Duimanas’ın torunu olan bu ırk savaştan uzak durmak ve büyü yapmakla bilinmektedirler.

Vailler: Elf’lerin aksine Karanlık Tanrıçası tarafından desteklenmektedirler. Bir zamanlar akrabaları olan Elf’ler ile ayrıldıkları en büyük nokta budur. En büyük güçleri gizli silah ve dövüş taktikleri olan Vailler kendi bölgelerinde çok tehlikeli olabilirler. Normalde barışçıl bir ırk olarak bilinseler de olay bölgeleri olduğunda bir canavara dönüşebilirler.

Nordeinler: Az zeka bol güç sözünün tam olarak tanımladığı Nordeinler, büyük savaşın son zamanlarında Teos’u korumak için yaratıldılar. Çok saldırgan olan bu ırk zeka kıtlığından mı yoksa, gördükleri savaşlardaki büyülerden mi bilinmez ama büyüden hiç haz almazlar. Bu yüzden Elflerin büyüleri yerine Vaillerin ruhani güçlerini tercih etmişlerdir.

Oyunda her ırkın kendini geliştirebileceği 3 farklı sınıfı vardır. Bu sınıflar listesi şu şekildedir.

  • İnsanlar: Cengaver, Muhafız, Rahip
  • Elfler: Korucu, Okçu, Büyücü
  • Vailler: Suikastçı, Pagan, Kahin
  • Nordeinler: Savaşçı, Nöbetçi, Avcı

Oyun tabi anlatmakla bitecek bir oyun değil. Aşağıda yer alan Shaiya Kaydol butonu ile oyuna kayıt yapın. Sizde Shaiya oynayarak gücünüzü, bilginizi ve yeteneğinizi herkese gösterin. Oyunu indirmek için kayıt olmak zorunludur.

Shaiya Kaydol – Shaiya Oyna

Shaiya nasıl indirilir videosu:

Shaiya’ya nasıl kayıt olunur videosu:

Shaiya-İndir-Shaiya-Kaydol-01

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

1 yorum

  1. SHAİYA TR GÜZEL OYUN OLUP SON YILLARDA DAMGASINI VURMUŞ OYUNDUR.KOLAY ORTA ZOR AŞIRI DERECELERDE OYNANAN OYUN TÜRÜDÜR.OYUN İNDİRMELİDİR 40 SEVİYEDEN SONRA AŞIRI ZORLUK DERECESİNDE KARAKTER AÇA BİLİRSİNİZ FAKAT AŞIRI AÇINCA DİKKATLİ OLMANIZ RAHİP-KAHİN VEYA CANLANDIRMA RÜNÜ BULUNDURMANIZ.OYUN İÇİ KLASLAR ŞÖYEDİR.CENGAVER – MUHAFIZ – OKÇU – BÜYÜCÜ – KORUCU – RAHİP – SAVAŞÇI – NÖBETÇİ – AVCI – PAGAN – SUİKASTÇI – KAHİN.KOLAY DERECEDE 30 LEVELE KADAR ÇIKA BİLİRSİNİZ ORTA VE ZOR LEVELDE OYUN LEVELİNİN SONUNA KADAR AMA TERCİHEN ZORDAN SONRA AŞIRI KASMAK DAHA İYİ VE DAHA GÜÇLÜ OLUYOR.OYUNDA BİNEKLERDE VARDIR VE GM LER ETKİNLİK DÜZENLEMEKTEDİR ETKİNLİKLERİ SİTEDEN VEYA OYUN İÇİNDE GÖRE BİLİRSİNİZ.OYUN İÇİNDE VE FORUM SOHBEDİTNDE GM-GS-FS BULA BİLİRSİNİZ YANİ OYUN KORUMALIDIR.OYUN HAFTADA BİR PAZARTESİ GÜNLERİ BAKIMA ALINIP 12 YE KADAR BAKIM YAPILIP SERVERLER AÇILMAKTADIR VEYA GMLER EKSTRA BİRŞEYLER YÜKLEMİŞSE OYUNA DAHA UZUN AÇILA BİLİR FORUM SOHBETİNDE KONUŞA BİLİRSİNİZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.