Storm Wars İndir – Kaydol

Farklı ve güzel oyunları sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Tüm dünyada milyonlarca oyuncusu olan Storm Wars oyunu da yine farklı yapısı ve eğlenceli özellikleriyle sizlere tanıtacağımız bir oyun. Bu yazıda sizlere hem oyunun indirme bağlantısını, nasıl oyuna kayıt olacağınızı ve oyunun inceliklerini sizlere sunacağız.

Sponsor Reklam

Storm Wars Nasıl Oynanır? Çok oyunculu kahramanlı bir kart oyunudur. 6 farklı ırka ait onlarca kahraman ve onlarca farklı kart ile oldukça gelişmiş bir oyundur. Oyuna başlarken bir kahraman seçerek başlıyorsunuz ve sürekli savaşarak yeni kartlar elde etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda bir çok kahramanda bulunmaktadır ve zamanla görevleri yaparak bu kahramanları da alabilirsiniz.

Storm Wars Irklar: Her ırkın güçlü ve zayıf olduğu yanlar vardır. Oyunda deneyim kazandıkça bunları keşfederek kağıt destenizi buna göre yapabilirsiniz. Aklınızda olması gereken en önemli detay aynı ırktan deste yapıp, kahramanı da aynı ırktan seçerseniz bonus özellikler kazanacağınızdır. Tabi bu ancak çok sayıda aynı ırka ait destansı kart elde ettiğinizde mümkün olur. Kartlarda Common, Uncommon, Rare, Epic ve Legendary sırasıyla en kolay bulunandan en zor bulunana göre sıralanır. Oyunda 6 ırkın dışında bir de büyü kartları vardır, herhangi bir sınıf olarak görülmezler.

Sponsor Reklam
  • Atlantean
  • High Elf
  • Dark Elf
  • Orcish Tribes
  • Nameless Horde
  • Spider People

Oyunda başlangıçta seçtiğiniz kahramanın çok büyük bir önemi yoktur. Önemli olan kısa sürede Campaing görevlerini yaparak bol miktarda Silver Chest (gümüş sandık) açarak yeni kartlar edinmeye çalışmaktır. Görevleri yaparak yeni kahramanları açabilirsiniz. Ayrıca Gem ile alınan kahramanlar vardır, oyunda görevlerden ve sandıklardan elde ettiğiniz Gemleri biriktirerek alabilirsiniz. Ayrıca Campaing menüsünde Collesium’da her gün savaşarak 25 gem kazanabilirsiniz. Her bir galibiyet için 1 gem 30 savaştan 20 galibiyet çıkartırsanız bonus 5 gem daha kazanırsınız.

Oyunda Campaing görevlerini yaparak kısa sürede çok sayıda kart edinebilirsiniz. Kart elde etmek için ayrıca Endless Dungeon’da düşmanları yenerek birçok sandık elde edebilir ve açabilirsiniz. En çok kart elde etme yolu sandıklardır. Arenada yaptığınız mücadelelerden, Campaing görevlerinden, Endless Dungeon’dan sandıklar elde edersiniz. Sandıklar da yine kolay bulunandan zor bulunana göre değişmektedir. Wooden Chest anında açılırken, Silver Chest 2 saat sonra açılır.

Oyun hem bilgisayardan, hem de mobil platformlardan oynanmaktadır. İsterseniz hesaplarınızı tek bir hesap haline de getirebilirsiniz. Yani hem bilgisayarda hem de telefonunuzda aynı hesapla oynayabilirsiniz. Oyuna bilgisayardan kayıt olmak için aşağıda yer alan Storm Wars Kaydol butonundan oyunun facebook sayfasına gidebilirsiniz. Burada “facebook” hesabınızla giriş yaparak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Storm Wars Kaydol – PC’den Oyna

Mobil platformlarda oyunu indirmek için ise aşağıda yer alan Storm Wars İndir butonlarından cihazınıza uygun olana tıklayarak yükleme yapmanız yeterlidir.

Storm Wars İndir – Android Storm Wars İndir – iOS

Arena savaşları, Arena Revenge (arena intikam) savaşları, Crew (birlik) savunma ve saldırı savaşları, Campaing (görev) savaşları, Colesium (Kolezyum) savaşları, Endless Dungeon (Sonsuz Zindan) savaşları gibi gün boyu durmadan savaşabileceğiniz alanlar vardır. 200’den fazla kart, onlarca farklı kahraman, kahraman itemları ile çok ama çok farklı “card decks” (kart desteleri) yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin strateji ve zekanızla ilgilidir. 18 seviye bir kahraman ile 30 seviye bir kahramanı eze eze yenebilirsiniz. Yeter ki taktiğiniz iyi olsun.

Oyunla ilgili sormak istedikleriniz ise aşağıda yer alan forum kısımlarından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.