Taonga Kaydol – Oyna

Çiftlik oyunları sevenler için yep yeni eğlenceli bir oyun olan Taonga hakkında tüm bilgilere, ayrıntılara bu yazıdan ulaşabilir. Oyuna nasıl kayıt olacağınızı öğrenebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Taonga nasıl oynanır? Bilinen çiftlik oyunlarından birçok farklı özelliği ile öne çıkan bu oyunu zevkle oynayacaksınız. Bir ada üzerinde yer alan binalarınızı geliştirirken, tropikal ağaçları ve bitkileri temizleyerek yeni binalara yer açarsınız. Oyunun en güzel yanlarından birisi temizlenen kaya, ağaç ve otlardan sonra çıkan sandıklardır. Bu sandıkları açtığınızda birçok hediye kazanabilirsiniz.

Oyunda para ve elmas üzere iki ana kaynak vardır. Bu kaynaklar ile yeni binalar alabilir, geliştirmeler yapabilirsiniz. Para en iyi sipariş tamamlayarak kazanılır. Siparişleri ana binanın yanında yer alan panodan görebilir ve ona göre üretim gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yarışmaları takip ederek yarışmalarda dereceye girmek için de çalışabilirsiniz. Birbirinden iyi hediyeler bu yarışmalarda sizlere verilmektedir.

Sponsor Reklam

Oyunun bir güzel tarafı da bina çeşitliliğidir. Ayrıca başka adaları da ele geçirerek daha hızlı büyüyebilir, devasa çiftliklere sahip olabilirsiniz. Unutmayın ana adanızda “kuvvet” üretebilirsiniz. Kuvvetler savaş için gereklidir. Hemen hemen her seviye farklı bir özellik gelen oyunda komşular oldukça önemlidir. Komşularınızı ziyaret ederek enerji kazanabilir, onlar sizi ziyaret ettiğinde ise misafirperverlik puanı kazanırsınız. Bu arada komşularınızı ziyaret ettiğinizde hamak keyfi yapmayı unutmayın.

Taonga Arkadaş Ekleme

Taonga’ya kayıt olmak ise oldukça basittir. Yapmanız gereken aşağıda bulunan Taonga Kaydol butonun bastıktan sonra facebook hesabınızla giriş yapmalısınız. Hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Taonga Kaydol

Taonga’da komşu ihtiyacınız var ise aşağıda bulunan facebook yorum kısmından arkadaş isteğinde bulunarak diğer oyun oynayanlara ulaşabilir ve beraber çok daha hızlı gelişebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.