Driving School 2017 İndir – Oyna

Araba oyunlarını neredeyse sevmeyen yoktur. Cinsiyet, yaş fark etmeksizin herkesin zevkle oynadığı araba oyunlarından birisi olan Driving School 2017 ile sürüş keyfini yaşayacaksınız. Üstelik ister tabletinizde ister cep telefonunuzda, isterseniz de Nox, Bluestacks veya MEmu ile bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Bu yazıda sizlere oyun hakkında bilgiler verecek ve nasıl yükleyeceğinizi anlatacağız. Oyun ile ilgili görüşlerinizi veya sorularınızı yazı altında yer alan kısımdan bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Driving School 2017 nasıl oynanır? Bu oyuna araba oyunu demek gerçekten ayıp olur. Çünkü özellikleri ile tam bir “simülasyon” ortamı sunmaktadır. Zaten İngilizce isminden de anlaşılacağı gibi “sürül okulu” mantığında sizlere araba sürmeyi, trafik kurallarını vb. öğreten bir oyundur. Oyunda 90’dan fazla seviye ve bir o kadar da farklı araba mevcuttur. Sürüşünüzü gerçekleştirirken kazandığınız deneyim puanları (xp) ile seviye atlayarak yeni görevler ve yeni arabaları açabilirsiniz.

Oyunun en etkili yanlarından birisi ise hem sayı olarak çok, hem de mekan olarak farklı haritalara sahip olmasıdır. Şehir trafiğinden, şehirler arası yollara kadar farklı haritalar mevcuttur. Şehirler arası yolda çölden, ormanlık alana, dağ yoluna kadar farklı manzaraların da keyfini yaşarsınız. Oyunda sadece arabalarla değil kamyon veya otobüste kullanabilirsiniz. Farklı türde araçların farklı tür ehliyet gerektirdiğini unutmayın. Oyun bir simülasyon olduğu için tüm bu ayrıntılar düşünülmüştür.

Sponsor Reklam

Driving School 2017 sadece sürüş öğreneceğiniz bir oyun değildir. Oyun içinde çoklu oyun kısmı vardır. Çoklu oyun kısmında ise farklı mücadeleler yer almaktadır. Yarış, Serbest Sürüş ve Bayrağı Yakala modlarında arkadaşlarınızla yada tüm dünyadan rakiplerle kapışabilirsiniz. Yine simülasyon yapısından kaynaklı olarak oyuna gerçeğe yakın hasar sistemi içerir. Kaza yaptığınızda arabanın aldığı hasar gerçeğe yakındır. Aracınızı sürerken de isterseniz otomatik vites isterseniz manuel vites kullanabilirsiniz.

Aşağıda bulunan Driving School 2017 İndir butonlarından cihazınıza uygun olana tıklayarak, oyunu yükleyebilirsiniz. Hem iOS hem de android sürümü olan oyun son zamanların en çok yüklenen oyunlarından birisidir.

Driving School 2017 İndir – Android Driving School 2017 İndir – iOS

Bu güzel araba simülasyonu oyunu hakkındaki görüşlerinizi bize iletmeyi ihmal etmeyin.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

1 yorum

  1. çok güzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.