TeamViewer İndir

TeamViewer en popüler uzak masaüstü paylaşım programlarındandır. TeamViewer ile internet üzerinden herhangi bir bilgisayar veya sunucu ile başka bir bilgisayara bağlanıp, bilgisayarı yönetebilirsiniz. Kullanım alanı oldukça geniş olan program ile isterseniz iş yerinizden evinizdeki bilgisayara bağlanın, isterseniz başka kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla bağlanın. Kişisel kullanımlar için ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile birlikte sunulan TeamViewer programını indirmek için yazımızın sonundaki TeamViewer İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

TeamViewer Nasıl Kullanılır? TeamViewer ile arkadaşlarınızın bilgisayarlarına girip, kendi bilgisayarınızmış gibi kullanıp, yönetebilirsiniz. Programı size aşağıda verdiğimiz TeamViewer İndir butonuna tıklayıp, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Programı indirip, kurduktan sonra program size sürekli değişen ID ve Password numaraları verecektir. Bu ID ve şifre ile başka bilgisayara bağlanabilirsiniz. Tabi bağlanmak istediğiniz bilgisayarda da bu programın yüklü olması gerekmektedir. Bağlanacağınız bilgisayardaki şifreyi öğrenip, bu şifre sayesinde diğer bilgisayara bağlanabilirsiniz.

TeamViewer Yardım? TeamViewer ile bilgisayarlar arası bağlantı yaparken dikkat etmeniz gereken kısımlara bakacak olursak; programı indirip kurduktan sonra size verilen ID ve Password ile karşı taraf bağlanacağı için bu bilgileri karşı tarafa vermeniz gerekmektedir. Uzaktan kontrolün sağlanabildiği uygulamada dosya paylaşımı gibi işlemler yapabilirsiniz. TeamViewerNasıl Kurulur? Programı sizler için aşağıda verdiğimiz TeamViewer İndir butonundan indirebilirsiniz.İndirdiğiniz setup (kurulum) dosyasını çift tıklayarak, açılan penceredeki çalıştır komutuna tıklıyoruz. Sonraki aşamada karşınıza iki seçenek çıkacak. Nasıl devam etmek istersiniz sorusuna iki şekilde cevap verebilirsiniz. Eğer kur seçeneğini seçerseniz programı bilgisayarınıza kurmuş olursunuz. Sadece başlatın seçeneğini seçerseniz ise programı bir defa kullanmak üzere bilgisayarınıza kurmuş olursunuz. Yine aynı penceredeki ticari olmayan seçeneğini seçip, kabul et ve bitir butonuna tıklayıp, yükleme işlemine  devam ediyoruz. Program yüklendikten sonra ID ve şifrenizin bulunduğu ekran gelecektir. Buradaki bilgiler eğer birisinin sizin bilgisayarınıza bağlanmasını istediği zaman kullanacağı ID ve şifredir.

Sponsor Reklam

TeamViewer programının kısaca özelliklerine bakacak olursak;

-Karşılıklı dosya transferi yapabilme

-Karşılıklı sunu anlatımı ve paylaşımı yapabilme

-VPN bağlantısı yapabilme

-Uzaktan yardım imkanı

-Basit ve anlaşılır arayüz

-Türkçe dil desteği

-Oturumları kaydedebilme

-Ses ve görüntü desteğiyle sohbet edebilme

-Uzun süren kurulum gerektirmemesi

-Kullanılması kolay

-Çapraz platform bağlantıları sayesinde Windows, Mac, Android, iOS, Linux gibi işletim sistemlerinde kullanılabilme

-Uzak masaüstü aracılığıyla yapılmış olan sohbet ve toplantıları kaydedebilme

-Anlık olarak listenizde kimlerin çevrimiçi olduğunu görebilme

Ve daha bir çok özelliğiyle ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle yayınlanmış olan TeamViewer güvenli bir uzak masaüstü paylaşım programıdır. Siz de TeamViewer programı indirmek istiyorsanız, aşağıdaki TeamViewer İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

TeamViewer İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Kaspersky Kaldırma Aracı İndir

Sektörün en iyi antivirüs programlarından birisi olsa da Kaspersky antivirüs kaldırmak bazen sorun olmaktadır. Bu …

2 Yorumlar

  1. çok güzel

  2. Teamviewer indirdim sitenizden süper bir program.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.