Titans Kaydol – Oyna

Kesinlikle son zamanların en iyi oyunlarından birisi Titans oyunudur. Onlarca farklı robot ile gerçek bir strateji oyunu ve savaş deneyimini yaşayacağınız bu oyun ile ilgili tüm bilgiler, nasıl kayıt olacağınızı ve nasıl oynayacağınızı bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Titans Nasıl Oynanır? Son teknoloji üssümüz de gelişmiş üretim fabrikaları, uranyum madenleri ile farklı bir oyun yapısı karşımızdadır. Oyunda her strateji oyununda olan kaynak topla, bina geliştir, araştırma yap, asker geliştir mantığı geçerlidir. Fakat oyunu güzel yapan asker çeşitlilikleri ve saldırı zevkidir. İşte Titans oyununda bunları bulabilirsiniz. Oyunda hem zırh hem de silah araştırmaları vardır. Bu araştırmaları yaptıktan sonra her savaş robotunuz ve savunma binanız için “Modify” diyerek bu silahları veya zırhları uygulamalasınız. Her bir savaş ünitesinin zırh ve silahını geliştirmeyi unutmayın. Savaş sırasında bu değişiklikler kazanmanız yada kaybetmeniz arasındaki ince çizgiyi belirleyecektir.

Titans Hızlı Gelişim için Yapmanız Gerekenler: Oyun İngilizce olmasına rağmen her görev için yardım sunmaktadır. Yani ne yapmanız gerektiği size direk gösterilmektedir. Bu yüzden hızlı bir gelişim için yapmanız gereken görevleri takip etmektir. Görevlerden gelen ganimet ile yeni görevlerde verilen binaları ve araştırmaları yapabilirsiniz. Ayrıca savaş görevlerine girmeden önce robotların zırh ve silahlarını modifiye etmeyi unutmayın. Titanyum ve Gas Grafit maden binalarınızın seviyelerini hemen yükseltmeyi de ihmal etmeyin. Unutmayın ham madde yok ise ne savaş olur ne geliştirme.

Sponsor Reklam
Titans Nasıl Oynanır

Robotları ve strateji oyunlarını sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bu oyuna kayıt olmak için aşağıda yer alan Titans Kaydol butonuna tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada facebook hesabınızla giriş yaparak hemen bu güzel oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Titans Kaydol

Oyunda arkadaş bulmakta zorlananlar bu yazının altında facebook hesaplarıyla arkadaşlık isteğinde bulunabilirler. Ayrıca oyun ile ilgili görüşlerinizi de yazabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.