Toon Blast İndir – Oyna

Adı İngilizce diye sizi şaşırtmasın Türk yapımı bir oyundur. Üstelik Milyar dolarlık bir Türk şirketinin geliştirdiği bir oyundur. Peak Games firmasının oyunu olan Toon Blast hakkında bilmek istedikleriniz, indirme bağlantıları ve nasıl oynayacağınızı bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Toon Blast Nedir, Nasın Oynanır? Oyun bulmaca türünde, seviye geçmeli bir oyundur. 4 binden fazla seviyenin olduğu oyun sürekli güncellenerek yeni seviyelerin geldiği oldukça zorlayıcı ama bir o kadar eğlenceli bir oyundur. Candy Crush tarzında olan oyunda seviyeler ilerledikçe zorlaşmaktadır. Her seviye ise başka bir bulmacadır, bulmacaları çözmek ise sabır ve emek gerektirmektedir.

Bu tür oyunlarda eleştirilebilecek şey zekadan çok, daha çok oynamayı istemesidir. Öyle ki bazı seviyelerde çok iyi oynayarak geçemezsiniz, ama rastgele basarak geçebilirsiniz. Belki de bu yüzden insanlar tarafından çok sevilmektedir.

Sponsor Reklam

Oyunda bonuslar vardır, bazı bölümleri bonussuz geçmek çok zordur. Bu nedenle oyunun ilk seviyelerinde kesinlikle bonusları kullanmayın. Olabildiğince az bonusla ne kadar çok seviye geçebilirseniz, yüksek seviyelerde o kadar avantajınız olur. Demir, Tokmak, Renk Bombası vb birçok bonusun olduğunu unutmayın. Günlük olarak girdiğinizde ücretsiz bonuslar kazanabileceğiniz gibi hafta sonları düzenlenen yarışmalarda da bonuslar kazanabilirsiniz.

Oyunda klan kurarak arkadaşlarınızla beraber yarışmalara katılabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilir, oyun içinden sohbet edebilirsiniz. Siz de bu güzel ve eğlenceli oyunu oynamak istiyorsanız aşağıda cihazınıza uygun olan Toon Blast İndir olan butona tıklayın. Yaklaşık 140 MB büyüklüğünde olan oyun kendi otomatik yüklenecektir.

Toon Blast İndir – Android Toon Blast İndir – iOS

Oyun Türk firması Peak Games tarafından geliştirilmiştir. Peak Games firması 900 Milyon Dolar nakit ve 900 Milyon Dolarlık Zynga hissesi (%20) ile satılmıştır. Türkiye’nin en büyük satışlarından birisi olarak tarihe geçen bu satıştan sonra Peak Games kapanmamıştır. Oyunların gelişim sürecinde halen aktif olarak rol almaktadır. Siz de oyun ile ilgili görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.