Total Battle Kaydol – Oyna

Strateji oyunlarını sevdiğimizi ve güzel strateji oyunlarını size tanıttığımız sitemizin müdavimleri bilirler. Bugün son zamanların popüler strateji türlerinden birisi olan kaynak bol, asker bas sürekli savaş şeklinde özetleyebileceğimiz bir oyundan daha bahsedeceğiz. Oyunumuzun adı Total Battle ve oldukça fazla oyuncusu olan, Türkçe dil desteği ile herkesin oynayabileceği kolaylıkta bir oyun.

Sponsor Reklam

Total Battle Nasıl Oynanır? Oyunda çok güzel surlarla çevrili bir kaleniz bulunmaktadır. Surlarla çevrili bu kalenin içinde binalarımız geliştiriyor, saldırılara karşı birlikler üretiyoruz. Oyunun ilk 24 saati çok önemlidir, çünkü bu 24 saat içinde VIP statüsü ektindir, bina ve birlik üretimlerini ücretsiz hızlandırabilirsiniz. Oyuna para yatırmayı düşünüyorsanız ilk 24 saat içinde yatırıp, kısa sürede kalenizi yüksek bir seviyeye getirebilirsiniz.

Total Battle hızlı gelişim için ne yapmalısınız? Oyunda kaynaktan bol bir şey yok. Bu yüzden kaynak bina sayısını fazla tutmanıza da gerek yok. Oyunda çok ilerlediğinizde bol bol askeriniz olması için “tarla”ya önem vermeniz en iyisidir. Diğer önem verilecek binalar kışla sayısı daha hızlı asker üretmek içindir. Yani bol bol tarla ve kışla yapmak en iyisidir. Askerlerinizi ise hiç boş bırakmayın etraftaki kaynakları toplamayı ihmal etmeyin.

Sponsor Reklam

Total Battle Kaynaklar:

  • Kereste: Bina yapımı ve geliştirmede
  • Taş: Bina yapımı ve geliştirmede
  • Demir: Bina yapımı ve geliştirmede
  • Gıda: Asker eğitimi ve bakımında kullanılır. Her asker üretildiğinde saatlik bakım masrafı vardır.
  • Gümüş: Asker eğitiminde gereklidir. Ayrıca kahraman almada da kullanılır.
  • Altın: Oyunun ne değerli kaynağıdır. Gerçek para, günlük görevler ve başarı görevlerinden elde edilir. Hızlandırma alımı, kaynak alımı, paralı asker kiralama kısaca her şeyi yapabilmenizi ve almanızı sağlar.

Oyuna ana kahramanınız dışında kahramanlar alabilirsiniz. Tabi en önemli ve çabuk geliştirmeniz gereken birliktir. Seviye atladıkça bonuslar alır ve daha fazla askerle sefere çıkmanızı sağlar. O yüzden kahramanları geliştirmek için haritada bulunan yaratıklara saldırın ve deneyim kazanın.

Oyuna kayıt olmak için aşağıda bulunan Total Battle Kaydol butonuna basın, açılan sayfada facebook hesabınızla kaydınızı gerçekleştirin. İndirmeden direk tarayıcı üzerinden oynanan bir oyundur. Ama tabi isterseniz Facebook Gameroom üzerinden de oynayabilirsiniz.

Total Battle Kaydol

Oyun Türkçe olduğu için oynamakta zorlanacağınızı düşünmüyoruz, fakat aklınıza takılan her şeyi yazı altında yer alan yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Oyunu oynuyorsanız sizin taktiklerinizi ve düşüncelerinizi de bize iletirseniz sevinirim. Ayrıca oyunda arkadaşa ihtiyacınız olursa yine facebook hesabınızla yorum yaparak arkadaş isteyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

5 Yorumlar

  1. selam şifremi unuttum ne yapmam lazım

  2. Merkez binasında 10. seviyeye geçebilmek için 60 tane yüce mimarın planları istiyor. Para vermeden kazanılmıyor galiba bu. Nasıl kazanılacağı hakkında bilgi de yok yani parayla satın almadan ilerlemek mümkün değil gibi gözüküyor

  3. 2 ayrı tür asker uretemeyince fazla kışla yapmanın ne anlamı var. Yada fazla kışla yapmak ne işe yarıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.