Tribes: Ascend Kaydol – Tribes: Ascend İndir

MMOFPS yani kısaca herkesin kısaca FPS diye dillendirdiği çok özel ve hareketli bir oyun olan Tribes: Ascend güncelleştirilmiş içerik ve grafikle karşımıza çıkıyor. Peki Tribes: Ascend nedir? Dünyanın en hızlı tetikçisi olup farklı araçlar kullanarak (kayak (ski), jetpacks, vehicles (araç) ve multiple classes (sınıflar)) oynanabilen online multiplayer bir FPS‘dir. 1998 yılında çıkan oyun sürekli yeni bölümler çıkararak hayran kitlesini her geçen gün arttırmakta.Oyunun bu sürümünde yüksek tempolu ve teknolojik silahlar ile başbaşa kalacaksınız.Oyun farklı oyun siteleri ve dergilerinde incelenmesi sonucunda ortalaması hep 100 üzerinden 85 ve üzeri olmuştur. Sizde bu efsane serinin bu sürümüne Ücretsiz olarak kayıt olup oynamak için sayfa sonundaki “Tribes: Ascend Kaydol” butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Oyunun bu serisi Hirez Studios tarafından yayınlamış olup, bu seride takım çalışması, taktikler, iletişim vb. özellikler ön plana çıkmıştır. Bu koordinasyonu çevikliğinizle birleştirip düşmanlarınızı alt edebilirsiniz. Hi-Rez Studios firmasına ait oyunu aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Tribes Ascend İndir

Tribe: Ascend’deki en önemli unsurlardan biri hızlı olmanızdır. Eğer hızlı hareket etmezseniz, hiç beklemediğiniz bir anda tepenizden aşağıya bir bomba gelebilir ve paramparça olabilirsiz. Bunun için çevrenizi iyi kollamanız ve çevik hareket etmeniz gerekli. Bu dikkatinizden dolayı oyun daha zevkli ve heyecanlı hale gelecektir.

Sponsor Reklam

Oyunun temel mantığı basit; bir tepe ile karşılaştığınızda jetpack ile birlikte havalanıyor, tepeden aşağıya doğru indiğinizde ise ski kullanıyorsunuz. Böylece hızınıza hız katmış oluyorsunuz. Reflekslerinizin çok hızlı olması gerekir. Oyunun en önemli püf noktası budur diyebiliriz. Çevik olarak hareket ederek vurulması basit bir hedef olmaktan çıkıp, yakalanılması zor bir karakter olabilirsiniz.

Oyunda geniş ölçekli hazırlanmış ve yine geniş alanlarda rahatça oynayabilmeniz için 5 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlar;  Team Deathmatch, Rabbit, Capture The Flag, CTF Blitz ve Arena’dır. Böylece birbirinden egzotik alanlarda dolaşıp, oyunun tadını çıkarabileceksiniz.

Oyunda ayrıca 9 farklı sınıf bulunuyor. Bunlardan kısaca bahsedelim;

– Pathfinder: En hızlı karakterdir. İlk başladığınızda karşınıza çıkan 3 karakterden birsidir.

– Sentinel: Oyunun keskin nişancısıdır.

– Infiltrator: Görünmez olup oyunun gizli ajanıdır.

– Soldier: Hızı orta seviyededir. İlk başladığınızda karşınıza çıkan 2. karakterdir. Otomatik silah kullanır.

– Technican: Görevi önemlidir. Makineli silah kullanır.

– Raider: Patlayıcılı silah kullanır ve öldürmede oldukça etkilidir.

– Technican: Savunma ve tamir konusunda önemlidirler.

– Juggernaut: Uzun menzilli bomba kullanır. Tank askeridir.

– Doombringer: Üstün savunma yetenekleri vardır. Tank askeridir.

– Brute: Çok etkili hücum silahlarına sahiptir.

Oyuna görsel açıdan bakacak olursak, oyunun bu konuda tatmin edici bir görselliği vardır. Efektleri, haritaları, mekanları, savaş sahneleri oldukça gelişmiştir. Özellikle patlama sahnelerinden etkileneceksiniz diyebiliriz. Piyasadaki en iyi FPS türündeki oyunlardan biri olan Tribes: Ascend‘e ücretsiz kayıt olun. Oyunu indirmek için yukarıdaki “Tribes: Ascend İndir” bölümünü kullanmanız gerekmektedir.

Tribes: Ascend KAYDOL

Yukarıdaki butonu tıkladıktan sonra, “Play For Free”‘e gireceksiniz. Burada karşınıza çıkan “username (kullanıcı adı)”, “Password (Parola)”, “Password Confirm (Porola onay, tekrar)” ve “email” kutucuklarını belirleyeceğiniz şekilde dolduracaksınız. Daha sonra pencerenin sağ alt tarafındaki “Create Account” kısmına tıklayıp hesap açabilir, oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Not: Oyunda 13 yaş üstü kullanıcılar oynayabilir uyarısı vardır. Eğer 13 yaşından büyükseniz “I am 13+ years old” kısmındaki yeri seçmeyi unutmayın.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.