Warrock İndir – Warrock Kaydol

Türkiye dahil dünyada büyük bir beğeni toplayan Warrock oyunu ile taktiksel FPS’nin tadını çıkaracaksınız. Nexon tarafından geliştirilen, Avrupa pazarına Nexoneu tarafından sunulan Warrock, MMOFPS türünde olup, ücretsiz olarak indirilip oynanabilmektedir. Üstelik Türkçe dil desteğiyle birlikte. Temeli; hepimizin bildiği Counter Strike mantığına benzer diyebiliriz. Yapımcıları arasında Knight Online’ın olması oyunun kalitesini anlamanız açısından size yardımcı olacaktır. Blackhawk helikopteri, K1 tankı, F15 jet uçakları gibi geniş bir araç yelpazesi sunun bu oyuna ve eğlenceye katılmak için, sayfanın alt tarafındaki “Warrock İndir – Kaydol” butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Warrock ile birlikte geniş bir içeriğin işlendiğini görebilecek, görüntü kalitesiyle bu hikayeleri daha iyi hissedebileceksiniz. Oyunun akışı açısından da oldukça başarılı bir seviye ortaya konmuş. Oyunda gerçekleştireceğiniz görevleri yaparken, savaş anında kullanabileceğiniz helikopter, araba veya motor gibi araçlarla kısa bir dünya turu yapacaksanız. Havada, karada ve denizde taşıt kullanma imkanı veren oyun, bu açıdan ele alındığında oyunun çeşitliliği ve akıcılığı gibi özellikler de oldukça başarılı bir grafik çizmekte. Nexon firmasının sunduğu oyun, firmanın kendi indirme yöneticisi ile aşağıdaki butondan indirebilirsiniz.

War Rock İndir

FPS türündeki oyunlar gibi, silahınız ile rakip takım oyuncularını vuruyorsunuz.  Oyunda ki amacımız hayatta kalmak. Tabi hayatta kalırken dikkat edeceğimiz en büyük unsur hızlı ve çevik olmamız. Oyunun grafik ve donanım özellikleri size bu konuda yardımcı olacak, kendinizi oyunun içinde hissedecek ve daha az hata yapacaksınız.

Sponsor Reklam

Oyuna başlarken bir er olacak, size verilen görevleri yaptıkça general rütbesine kadar ilerleyebileceksiniz. Bu süreçte sayısız rakiple baş etmek zorunda kalacaksınız. Amacınız düşmanları öldürmek ve düşmanın baselerini yani karargahlarını ele geçirmek. Bunları kullanabileceğiniz silah ile birlikte, hücumbotu, uçak, helikopter, tank, jip gibi araçlarla yapabilirsiniz. Bölümleri bitirdikçe kazanacağınız puanlarla yeni silahlar alıp, oyunun akşını renklendirebilirsiniz. Kendi karakterinizi özel zırhlar ve silahlarla donatıp, karşı takımda ki düşmanlarınıza korku salabilirsiniz.

Warrock ‘da oyuna başladığınız da sizden karakter seçmenizi isteyecek. Bu karakterleri istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Şimdi de bu karakterlerden kısaca bahsedelim;

Engineer: (Mühendis) Hafif silahlar taşımasının yanı sıra hasar görmüş olan araçlarınızı tamir edebiliyor.

Medic: (sağlıkçı) Sahada gezerler ve yaralıları tedavi ederler. Hafif silahlar taşıyabilirler.

Sniper: Keskin Nişancı) Uzun mesafe ve keşifler koruma sağlayıp, belirli hedefleri nokta atışıyla yok edebilirler.

Assault: Piyadelerin büyük bir kısmını oluştururlar. Agresif ve ölümcül saldırı özellikleriyle birlikte saldırı biriminde bulunurlar.

Heavy Trooper: Asıl görevi düşman zırhlılarını yok etmektir. Bunun için güdümlü roket vb. güçlü silahları kullanırlar.

Bu aksiyon dolu macerada kendinize uygun branşı seçip kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Kendiniz geliştirdikçe tecrübe puanları kazanacak, yeni rütbeler alacaksınız. Rütbeleriniz yükseldikçe de öncekilere göre daha güçlü silahlar alabilecek ve ekstra eşyalar kazanabileceksiniz. Oyunda ayrıca farklı modlarda görevler hazırlanmış. Bunlar Conquest Modu, Capture the Base, Death Match One Man Army, Bombing Mission, Team Death Match vb. Adlarından da anlaşıldığı üzere, adlarını yazdığımız bu görevler oyunun gidişatının nasıl olduğu hakkında size kısa bir fikir sunabilir.

Sürekli yenilenen içeriğiyle ve eklenen yeni modlarıyla Warrock size güzel bir FPS imkanı sunuyor.  Hızı hiç kesilmeyen bir tempoyla, havada, karada ve deniz de dolaşarak düşmanlarını alt edebileceğiniz Warrock’a ücretsiz kayıt olup, oynayabilmek için, aşağıdaki “Warrock İndir – Kaydol” butonuna tıklamanız yeterli.

Warrock Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.