Vindictus İndir – Vindictus Kaydol

Vindictus; DevCat tarafından geliştirilen ve Nexon tarafından ücretsiz olarak sunulan bir aksiyon MMORPG türündedir. Önce Kore’de çıkan oyun daha sonra Amerika ve Avrupa’da piyasaya sürüldü. Amerika da yayımlandıktan sonra, Amerika’daki birçok site tarafından dönemin en iyi MMORPG’si seçilmiştir. Aslında farklı tarzda bir MMORPG’dir. Gerçek zamanlı aksiyon düşüncesini tam olarak yansıtmış ve böylece birçok oyun sever tarafından tercih edilmektedir. Siz de bu aksiyona ortak olmak için sayfanın altındaki “Vindictus Kaydol” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Vindictus’u diğer oyunlardan farklı kılan bir özelliği, MMORPG türündeki oyunlara nazaran hikayeyle aşırı derecede bağlı ilerlemesidir. Sanki bir dizi izliyormuşcasına, o mantıkta ve detaylıca ilerliyorsunuz. Oyunda çeşitli zindanlar, haritalar, silah ve karakter bulunmakta. Her yeni bölümde yani hikayede yeni harita, zindan,silah ve karakterler karşınıza çıkıyor. Hikayelerdeki görevleri bitirdikçe deneyim puanı, eşya ve altın kazanıyorsunuz. Bu yeni haritaların açılması için hikayeleri bitirmeniz gerekiyor. Zindanlardan limanlara geçiş yapmanın yanı sıra bu yolculukta gemi veya at arabası kullanabiliyorsunuz.

Vindictus İndir

Oyun, Kelt mitolojisinden fantastik hikayeleriyle size görsel ziyafet vermesinin yanı sıra yeni nesil savaş sistemiyle dikkat çekiyor. En dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi de, zindan (dungeon) sistemi. Bu sistemde farklı haritalara ışınlanıp, gideceğiniz zindanı belirliyorsunuz. Bu yolculuklarda farklı vasıtalar kullanabiliyorsunuz. Böylece levelları atlamış oluyorsunuz.

Sponsor Reklam

Vindiscus’ta hepsinin ayrı ayrı kendine özel hikayesi ve özel yetenekleri bulunan karakterler bulunmakta. Bunlar; Lann, Evie, Karok, Fiona ve Kai’dir. Şimdi oyunda buluna bu beş karakteri kısaca tanıyalım;

Lann: İki eliyle silah kullanabilir. Oyundaki en hızlı karakterlerdendir. Hızı sayesinde düşmanına fırsat vermeden yüksek vurucu kabiliyetiyle birlikte ağır hasarlar verebilir.

Evie: Sihir yapma yeteneği bulunan kadın büyücüdür. Büyü yeteneğini kullanarak iyileştirme yapar. Bu özelliği sayesinde vazgeçilemez bir karakterdir.

Karok: Fiziksel olarak oldukça iri yapılı olan bu karakter, çok etkili vurma gücüne sahiptir. Karşısına ne çıkarsa çıksın onunla baş edebilir. Kombo vuruşlarıyla etkili olurlar.

Fiona: Ağır zırh kuşanmasıyla defans anlamında uzmanlaşmıştır. Silahı ve kalkanı aynı anda kullanabilir. Tank görevi de yapabilen bu karakter, ilerleyen bölümlerde savunma kısmında sizin için vazgeçilemez karakterlerden biri olacaktır.

Kai: Ok kullanma konusunda uzmanlaşmışlardır. Erkek olan bu karakter oku seri olarak kullanabilir, savunma ve hücumda etkili olabilirler.

Bu 5 farklı karakter görsellikleriyle de iyi seçilmiş. Vindictus; yüksek aksiyonlu MMORPG türünde başarılı  grafik ve fantastik dünyasıyla sizi başka diyarlara götürecek. Siz de bu eğlenceye ortak olmak istiyorsanız , aşağıdaki Vindictus Kaydol butonuna tıklamanız yeterli.

Vindictus Kaydol

Yukarıdaki Vindictus İndir kısmından oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca kayıta tıkladıktan sonra, açılan sayfada “free signup” kısmına tıklayıp, Nexon’un sayfasına yönlendiriliyorsunuz.  İstenilen bilgileri dolduruyorsunuz. Bu kısımları doldurup “create accunt'”a tıkladıktan sonra yukarıda ki butonla açtığınız sayfadaki “log in” kısmına girip daha önce doldurduğunuz bilgilere göre boşlukları dolduruyorsunuz. Ufak bir not: Oyunu indirirken EU serverından indireceksiniz. Eğer USA serverından indirirseniz oyunu yüklerken hatayla karşılaşırsınız.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.