Trojan Hunter İndir

Trojan Hunter sisteminize girmiş olan veya internet üzerinden gelebilecek trojanlara karşı anlık koruma sağlar. Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan program sürekli otomatik güncellenerek yeni çıkmış olan truva atı ve virüslere karşı da koruma sağlar. Siz de bu yararlı programı indirmek istiyorsanız yazımızın sonundaki Trojan Hunter İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Trojan Hunter Nasıl Kullanılır? Trojan Hunter sisteminize zarar vermek isteyen trojanlara karşı koruma sağlamasının yanında yüklü olan antivirüs programlarıyla da uyumlu olarak arka planda çalışır. Üstelik arka planda çalışırken sisteminizi yormadan ve yavaşlatmadan çalışabilir. Sisteminizi yormadan sessizce çalışan Trojan Hunter, aynı zamanda yüksek hızda olan hızlı tarama seçeneğiyle yapısı değiştirilmiş ve bulunması en zor olan truva atlarını ve virüsleri bile tespit edip, sisteminize zarar vermeden temizleyebilen Trojan Hunter programını denemenizi tavsiye ederiz.

Trojan Hunter İndir
Trojan Hunter İndir

Trojan Hunter Yardım? Trojan Hunter programında 3 farklı tarama seçeneği bulunmaktadır. Tarama işlemini Tam, Hızlı ve Özel seçenekleriyle yapan program hemen hemen her türlü truva atı ve virüsleri tanıma ve kaldırma özelliğine sahiptir. Basit bir arayüzle sunulmuş olan programın kullanımı oldukça kolaydır. Tespit edilmesi zor olan rar ve zip gibi uzantılı dosyaları da bulup, silebilen programın genel özelliklerini maddeler halinde aşağıda bulabilirsiniz. Trojan Hunter Nasıl Kurulur? Programı kurmak için öncelikle aşağıda sizler için vermiş olduğumuz Trojan Hunter İndir butonuna tıklıyoruz. Bu botuna tıklayarak Trojan Hunter programının exe uzantılı yükleme dosyasını indirmiş olacağız. Bu dosyayı indirdikten sonra çift tıklayarak yükleme işlemine başlayabiliriz. Bu dosyaya çift tıkladıktan sonra açılan pencerelerdeki güvenlik sorularına evet diyerek ilerliyoruz. İlerledikten sonra ‘next’e tıklayıp, programın bilgisayarınızda nereye yüklenmesini istiyorsanız seçip, ‘next’e tıklıyoruz. Yükleme çubuğu dolduktan sonra ‘finish’ butonuna tıkladığınızda artık programı kullanabilir, sisteminizi daha güvenli bir hale getirmeye başlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Trojan Hunter’ın genel özelliklerini kısaca maddeleyecek olursak şu özelliklere sahiptir;

-Hafıza taraması sayesinde aynı türdeki trojanları bulabilme

-Hızlı dosya arama motoru ile değiştirilmiş trojanları bulabilme

-Registry tarama moduyla kayıt defterinde oluşabilecek trojanları tespit edebilme

-Açık truva atı portlarını, port taramasıyla algılayabilme

-E-posta ile ücretsiz destek

-Geniş içerikli ve açıklayıcı yardım dosyaları

-Çalışan uygulamalardaki zararlı yazılımları algılayabilme

-Truva atlarını doğru tespit edip, kaldırma

-Trojan Hunter Kalkanı sayesinde yerleşik bellek taraması ile başlangıçta çalışan truva atlarını algılayabilme

-Analiz aracı ile truva atlarının sınıflarını ve özelliklerini gelişmiş tarama teknikleriyle açıklama

-LiveUpdate ile kolay güncelleme

– Sisteminizi yormadan ve zorlamadan, arka planda sessizce çalışabilme

Ve daha birçok özellikleriyle sistemimizi zararlı yazılımlardan başarılı bir şekilde koruyan Trojan Hunter programını siz de ücretsiz olarak bir aylık deneme sürümünü indirmek istiyorsanız, aşağıdaki Trojan Hunter İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Trojan Hunter İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

AVG Antivirüs Kaldırma Programı İndir

Kaldırılamayan antivirüs programları ile ilgili yardım yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazıda sizlere AVG antivirüsü nasıl …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.