Warrior of Nemesis İndir – Kaydol

Oyun kapanan oyunlar listesine eklenmiştir! Tüm sunucular kapatılmıştır!

Saatlerce süren oyun indirme derdini ortadan kaldırıp, gerçek anlamda bol oyunculu, sürekli etkinliği olan süper zevkli bir MMORPG oyunu istiyorsanız Warrior of Nemesis oynayabilirsiniz. Oyun reklamlarında “Siz hala Metin 2 mi oynuyorsunuz?” şeklinde ağır sözlerle oyuncu toplamaktadır.

Sponsor Reklam

O kadar oyun oynadınız, para harcadınız ama hiçbir oyun size ödül vermediyse hazır olun Warrior of Nemesis sunucularında yaptığı etkinliklerle mükemmel ödüller vermektedir. Son açılan S3 sunucusunda ilk 60 levele ulaşan oyuncuya Samsung Galaxy S3 vermektedir. Oyun içi ve dışı bu etkinlikler sizi tam bir WON fanı yapacaktır.

Oyun tarayıcı üzerinden hiçbir ek program indirmeden oynanabilinmektedir. Ama birçok tarayıcı oyunu gibi Hızlı Giriş bağlantısı da eminiz olacaktır. 3 Mayıs’ta açık Beta sunucusu ile hizmete giren oyun bir ay içinde 3. sunucusunu açmıştır. Her hafta yeni bir sunucu açılmasını beklemek ise gayet gerçekçi bir yaklaşımdır. Şuan oyuna büyük bir ilgi bulunmaktadır.

Sponsor Reklam

Warrior of Nemesis içinde birçok yeni, farklı özelliği içinde barındıran bir rol yapma oyunudur. Metin 2 oynayanların zorlanmayacağı bir mantığa sahip olduğunu belirtelim. Oyunun en büyük artılarından birisi başlangıç rehberinin çok hızlı olmasıdır. Sadece 10dk içinde 30 seviyeye ulaşan bir karaktere sahip olacaksınız. Üstelik bu level atlama sırasında oyunun tüm inceliklerini de öğreneceksiniz.

Oyuna başlarken seçebileceğiniz Savaşçı, Okçu, Büyücü ve Kahin olmak üzere 4 farklı sınıf vardır. Savaşçı diğer oyunlarda da olduğu gibi en önde defans görevi yapan güçlü savunması olan kale gücünde sınıftır. Büyücüler alan saldırısı ve uzaktan saldırabilme özelliği ile öne çıkmaktadır. Kahinler düşmanların ruhlarını ele geçiren güçlü büyüleri olan sınıftır. Hızları ile uzak mesafelerden düşmanlarını yok ederler, çok çevikdirler.

WON oyununun içeriğinde birçok ayrıntı mevcuttur. Binek hayvanınız ayrı, petiniz ayrıdır ve her ikisine de yetenek, özellik kazandırmak sizin elinizdedir. Günlük ve haftalık görevlerin yanında ana hikaye görevi bulunmaktadır. Sadece bazı saatlerde açılan oyun içi etkinlikler mevcuttur. Karakterinizi güçlendirebileceğiniz birçok ekstra bulunmaktadır. Kıyafetler, pet, binek hayvanı, özellik, yetenek vb. alışıldık güçlendirme imkanlarının yanında Burç Sistemi, Birlik Özellikleri, Şöhret gibi pek rastlanılmayan güçlendirme imkanları da oyun için de sizlere sunulmaktadır.

Bu gelişmiş, tamamen Türkçe ve ücretsiz oyunda sizde karakterinizi yaratın, gücünüzü gösterin. Otomatik saldırma, otomatik yön bulma gibi kolaylıklar sunan oyun bir RPG’den isteyebileceğiniz tüm detaylara sahiptir. Siz de bu oyuna kayıt olmak istiyorsanız Warrior of Nemesis Kaydol butonuna basmanız yeterlidir. Oyunun şuan için hızlı giriş gibi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Fakat Warrior of Nemesis İndir butonuna tıklayarak oyunun resmi sitesine gidebilirsiniz.

Wariror of Nemesis Kaydol Warrior of Nemesis İndir
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

2 Yorumlar

  1. iyki bu oyunu yapmışsınız nezaman facebook’a girersem bu oyunu oynuyorum

  2. Görkem Karakoç

    uzaklardayken oynamayı seçiyorm hepinize tavsiye ederim güzel oyundur grafikleride iyidir bir facebook oyununa göre tavsiye.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.